Naturalnie piękna broda — kosmetyki Kumazu dla brodaczy

Niewątpliwie, zdaniem wielu kobiet, mężczyzna z brodą jest atrakcyjny i zmysłowy. Dlatego już teraz zadbaj o odżywienie i pielęgnację zarostu swojego mężczyzny.

Moda na męski look ala Drwal nie przemija. A kobiety lubią mężczyzn z dłuższym zarostem. Broda i wąsy sprawiają, że panowie wyglądają dojrzalej. W jaki sposób możesz zadbać o ten wyjątkowy atrybut Twojego mężczyzny, jakim jest jego zarost?

Odżywka do brody Kumazu gwarancją pięknego zarostu Twojego mężczyzny!

Zadbaj o zarost swojego mężczyzny. Wybierz dla niego odżywkę do pielęgnacji zarostu marki Kumazu. Ręcznie wytwarzany wysokiej jakości kosmetyk do brody został wypełniony owocowymi olejkami. Odżywkę warto wsmarowywać w brodę i wąsy każdego dnia, by nasycać je witaminami i mikroelementami niezbędnymi dla mocnych i zdrowych włosków.Naturalnie piękna broda

Innowacyjna formuła odżywki do brody może być stosowana tradycyjnie ze spłukiwaniem bądź bez spłukiwania. Można ją delikatnie wsmarować w suchy zarost bądź odrobinę odżywki do brody Kumazu nałożyć na mokrą brodę i spłukać po kilku minutach.

– Receptura odżywki do brody dla mężczyzn marki Kumazu zawiera jedynie troskliwie dobrane składniki aktywne takie jak: ekstrakt z lnu, olejek z nasion czarnej porzeczki, olejek z pestek truskawki, olejek z pestek moreli, ekstrakt z alg czy jedwab. Dzięki temu odżywka do brody Kumazu nie tylko wzmacnia brodę, ale także chroni jej kolor przed matowieniem i płowieniem. Możesz polecać olejek do brody marki Kumazu swojemu brodaczowi do codziennej aplikacji, by cieszyć się zadbaną i mocną brodą Twojego mężczyzny. – mówi Karina Kondeja-Wojtczak, założycielka marki.

Męska pielęgnacja włosów kosmetykami Kumazu

Rozszerz gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów swojego mężczyzny również o wysokiej jakości naturalne kosmetyki marki Kumazu takie jak szampon, odżywka i eliksir do włosów, które wypielęgnują, wzmocnią i zadbają o nawilżenie skóry głowy i włosów. Skutecznie, ręcznie wytwarzane kosmetyki do pielęgnacji włosów dla mężczyzn marki Kumazu odżywiają, przywracają równowagę i witalność skórze głowy oraz zapobiegają wypadaniu włosów.Naturalnie piękna broda

Dlaczego Twój mężczyzna powinien używać kosmetyków Kumazu?

Z całą pewnością Twój mężczyzna jest dla Ciebie całym światem. Dbasz o niego najlepiej, jak potrafisz. Wybierz dla niego naturalne, ręcznie robione kosmetyki pozbawione szkodliwych składników takich jak silikony, parabeny, oleje mineralne, sztuczne zapachy i barwniki, SLS, ALS, SLES i PEG.

Naturalne i ekologiczne ręcznie robione kosmetyki polskiej marki Kumazu to idealna propozycja preparatów do pielęgnacji włosów i brody dla każdego mężczyzny. Nasycają skórę, włosy i męski zarost niezbędnymi dla doskonałej kondycji składnikami aktywnymi, czyniąc je mocnymi, zdrowymi i pełnymi blasku.

Zadbaj o brodę swojego mężczyzny! Poznaj kosmetyki do pielęgnacji brody marki Kumazu: https://kumazu.pl.

Renata Zielezińska

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kupując kolczyki sutasz zwróć uwagę na jakość wykonania. Możesz też…