Znamy niezawodny sposób na zachowanie każdej chwili Twojego dziecka

Patrzysz na swoje dziecko. O, stawia pierwszy, nieporadny kroczek. Jeszcze wiele upadków przed nim, ale nim się obejrzysz, będzie biegać po całym domu. Teraz bawi się swoją ulubioną zabawką, później zamieni zabawkę na deskorolkę albo rower. Za kilka lat wspólnie ucieszycie się z pierwszych szkolnych sukcesów, wyboru drogi życiowej, a kiedy przyjdzie czas na wyfrunięcie z rodzinnego gniazda, po kryjomu uronisz łzę…

Jak one szybko rosną…

Na pewno widzisz, jak szybko zmieniają się Twoje dzieci. Praktycznie z tygodnia na tydzień uczą się czegoś nowego, co rusz zaskakują swoją samodzielnością. Zmienia się także ich wygląd, choćby rysy twarzy, które jeszcze kilka miesięcy temu były zupełnie inne, prawda? Printu rozumie emocje rodziców, dlatego daje możliwość na zachowanie każdej z tych pięknych chwil.

Zachowaj najpiękniejsze momenty z życia Twojego dziecka

Wspomnienia, nawet te najbardziej radosne albo piękne, z czasem mogą się zacierać. Na szczęście nie musisz polegać wyłącznie na swojej pamięci. Fotografia cyfrowa dała niesamowitą szansę do dokumentowania codzienności i tych najbardziej znaczących chwil z życia dziecka: wyrastania zębów, raczkowania, pierwszego tortu urodzinowego. Wystarczy, że sięgniesz po telefon czy aparat, by uchwycić na fotografii emocje. Tylko co potem zrobić z tymi zdjęciami, by stały się prawdziwą pamiątką? Zachowaj je wszystkie w fotoksiążce (kliknij tutaj).

Fotoksiążka z każdego kolejnego roku

Stwórz fotoksiążkę ze zdjęciami swojego dziecka. Możesz skompletować kolekcję — w jednym albumie zawrzeć fotografie zrobione w ciągu jednego roku. Dzięki temu zobaczysz, jakie zmiany zachodzą w wyglądzie i zachowaniu Twojej pociechy, ale również zmaterializujesz niezwykłe wspomnienia, do których Twoje dziecko będzie mogło wracać, gdy dorośnie.

Ciekawy prezent dla bliskich

Fotoksiążka to również doskonale sprawdzający się prezent dla bliskich. Każda babcia czy ciocia, dla których młody członek rodziny jest oczkiem w głowie, ucieszy się z pięknie wywołanych zdjęć w formie książki. Taka pamiątka będzie dobrym upominkiem na urodziny i święta okolicznościowe. Wszystkie szablony fotoksiążek dziecięcych znajdziesz tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/dzieci/

Niewiele trzeba, żeby wesprzeć swoją pamięć i w każdej chwili przywołać wspaniałe wspomnienia z dzieciństwa swojej pociechy. Wejdź na stronę Printu i za pomocą przyjaznego kreatora zaprojektuj swoją własną fotoksiążkę.

Artykuł sponsorowany

Share