Nie masz natchnienia na ślubne stylizacje? Jest Bridelle Style! Recenzja!

Poszukujesz ślubnych inspiracji? Już niedługo ten wyjątkowy dzień, a Ty w kółko natrafiasz na te same nudne, bezbarwne pomysły?  Chciałabyś, aby ślub i wesele było wyjątkowe, nietuzinkowe, przygotowane w oparciu o najnowsze trendy? „Bridelle Style” to pierwsza książka ślubna, która zainspiruje Cię do stworzenie przepięknego ślubu i wesela.

BRIDELLE STYLE KSIĄŻKA (7)

Dlaczego Bridelle Style?

Pewnie zastanawiasz się, czym może wyróżniać się na tle innych publikacji czy informacji znalezionych w necie? O to 7 ważnych punktów, które podpowiedzą Ci dlaczego warto wybrać Bridelle Style:

WYDANIE – Rewelacja! Na pewno pozytywnie zaskoczy Cię faktura książki jak i samo jej wykonanie. Bridelle Style oprawiona jest w twardą okładkę, składa się z 336 stron na których, każde zdjęcie jest dopracowane do perfekcji. Publikacja jest przejrzysta, podzielona na różne stylizacje i koncepcje. Bardzo łatwo się nią posługiwać i odnaleźć fascynujące inspiracje.

BRIDELLE STYLE KSIĄŻKA (3)

ZDJĘCIA – Książka to przede wszystkim oszałamiające i cudowne zdjęcia, dlatego też można spokojnie nazwać ją „Ślubnym albumem inspiracji”. Fotografie odgrywają tutaj główna rolę, dzięki nim możemy zobaczyć w jaki sposób łączyć różne akcesoria czy jakie dodatki dobrać do sukni ślubnej. To proste – Patrzysz i już wiesz!

STYLIZACJE/INSPIRACJE – Wielki ukłon dla wszystkich fotografów, stylistów, florystów, modelek, całej produkcji i wszystkim tym, którzy czynnie przyczynili się do stworzenia danych stylizacji. Przygotowane koncepcje są nie tylko intrygujące, efektowne i niebanalne to także ogromna liczba godzin pracy osób, które przygotowywały wszystkie projekty. A to właśnie dzięki nim, dzięki ich pracy (i pewnie niejednej kropli potu na czole) powstała publikacja, która jest świetnym ślubnym poradnikiem. Przy wszystkich realizacjach udział wzięło ponad 150 osób!

UNIKALNOŚĆ – Wiele Panien Młodych poszukuje inspiracji, niestety wiele z pomysłów trudno przełożyć na nasze realia. Całe mnóstwo naprawdę fajnych gadżetów i dodatków dostępnych jest tylko za granicą. I tu z pomocą przychodzi Bridelle Style! Większość produktów, które wpadną Ci w oko dostępne są na terenie naszego kraju. W ich znalezieniu pomoże Ci także dodatek Brdelle Wedding Guide. Nie mogło zabraknąć także kultowych zagranicznych marek jak m.in.  Galia Lahav czy Julia Kontogruni.

BRIDELLE STYLE KSIĄŻKA (8)

TEGO NIE ZNAJDZIESZ W INTERNECIE – Wiele osób/ firm wydaje książki, które dosłownie są przekopiowane z treści jakie znajdziemy na ich stronach WWW lub w na blogu. Takiej potężnej porcji inspiracji nie odnajdziesz w Internecie!

UNIWERSALIZM –  Myślę, że książka nie jest tylko odzwierciedleniem trendów które będą panowały w 2016 roku. Publikacja na pewno przez dłuższy okres czasu może wspierać i być idealnym poradnikiem dla planujących ślub, także w późniejszym okresie.

PREZENT – To nie tylko książka, którą kupuje Panna Młoda. To fantastyczny pomysł na prezent od przyszłej świadkowej, siostry, kuzynki, mamy czy przyszłego męża! Święta tuż, tuż jeśli nie masz pomysłu na prezent – to już go znalazłaś/eś!

Ślubna Biblia

Redaktor naczelna Cosmopolitan.pl – Sylwia Strocka okrzyknęła „Bridelle Style” –  Ślubną Biblią.

BRIDELLE STYLE KSIĄŻKA (2)

Projekt powstał dzięki współpracy trzech kobiet, które połączyły swoje siły i stworzyły jedyną w swoim rodzaj księgę ślubną. Autorką koncepcji książki i stylizacji sesji jest redaktor naczelna magazynu Bridelle Style – Karolina Waltz, która z branżą ślubną jest związana od 10 lat! Magdalena Piechota fotografka i autorka zdjęć książki oraz Anna Matuszewska, która jest autorką aranżacji i florystyki.

Pozycja składa się z przepięknie ilustrowanych 336 stron, na których to odnajdziecie multum stylizacji, koncepcji, i pomysłów na oryginalne i unikalne wesele i ślub. Nie zabraknie inspiracji dotyczących sukni ślubnej, dekoracji sali weselnej czy samochodu. Książka zwraca także uwagę na detale, o których mogłyśmy nawet nie pomyśleć.  Bridelle Styl to doskonale przygotowane style takie jak vintage czy glamour.

BRIDELLE STYLE KSIĄŻKA (9)

Szkoda, że już jestem po ślubie..ale

Trzymając publikację w ręku i  oglądając ją dokładnie, miałam dziwne uczucie i myśli „Och, jak szkoda że jestem już mężatką”, ale po chwili dodawałam „Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odnowić śluby z mężem w naszą rocznicę.”  Moje refleksje podkreślają tylko, ze książka głównie jest skierowana do osób planujących ślub, ale także może to być rewelacyjny pomysł na prezent! Co więcej, wszystkie firmy związane z branżą ślubną mogą odnaleźć tutaj całe może inspiracji.

KONKURS BRIDELLE

Polub Bridelle na Facebooku

Ewelina Salwuk-Marko

fot. Daniel Salwuk-Marko

Patronat medialny Feszyn.com

Share