Wygodne, ciepłe i stylowe – takie są kurtki puchowe z jesienno-zimowej kolekcji OCHNIK.

Niech ciepło będzie z Tobą!

Moda czy komfort – oto jest pytanie, którego nie muszą sobie zadawać miłośnicy wygodnych i jednocześnie super modnych puchówek. Jeszcze niedawno traktowane przez ”świat wielkiej mody” z przymrużeniem oka jako bezkształtne, pozbawione stylu, napompowane twory, dzisiaj „puchówki” zdobywają wybiegi i zajmują czołowe miejsca wśród zimowych propozycji uznanych marek.

Kurtki, które przebyły długą drogę wiodącą od himalajskich szczytów przez narciarskie stoki po wybiegi mody i ulice miast, znalazły swoje miejsce również w najnowszej kolekcji OCHNIK. Wyraźnie zaakcentowana i znacząco rozbudowana linia tekstylnej odzieży puchowej, stanowi ciekawą alternatywę dla zimowych okryć skórzanych – tak damskich, jak i męskich. Ciepłe, lekkie i wygodne materiałowe kurtki oraz płaszcze podbijane puchem, z kapturami wykańczanymi naturalnym futrem i skórzanymi wzmocnieniami, z powodzeniem stawią czoła mroźnej zimie.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługuje zjawiskowo prezentująca się damska parka
w oliwkowym kolorze z wyłogami wykonanymi z rudego jenota, a także fantastyczna granatowa „puchówka” z obszernym kapturem zdobionym futrem ze srebrnego lisa.
Na  panów czekają natomiast zarówno dłuższe parki ocieplane puchem, jak i krótsze „puchówki” utrzymane w sportowym klimacie. Ceny od 599,90 zł.

Prezent? Nic prostszego! Ochnik
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, marka OCHNIK wprowadziła do sprzedaży karty podarunkowe. Szczegóły TUTAJ

karta_podarunkowa_OCHNIK

Materiały prasowe

 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
„Bridelle Style” to pierwsza książka ślubna, która zainspiruje Cię do…