NUTRIDOME – pielęgnacja duszy i ciała. Poznaj markę kosmetyczną!

Nutridome

Nutridome to marka kosmetyczna prezentująca holistyczne podejście do pielęgnacji. Zapewnia kompleksową kurację nie tylko na zewnątrz, ale także od środka: trzymając za rękę, prowadzi przez kolejne kroki rytuału, który wzmacnia ciało i duszę.

Marka Nutridome powstała pod koniec 2017 roku, jednak w październiku 2018 zmieniła dotychczasową kolorystykę opakowań z różu i błękitu na biel i czerń. Nowe logo i barwy nie wpłynęły jednak na kurs, jaki już na początku działalności objęła marka: ciągły rozwój i rozszerzanie oferty zgodnie z przyjętą filozofią body&spirit.

Piękno ukryte w prostym składzie

Kosmetyki Nutridome wyróżniają się przemyślaną recepturą, tworzącą odżywiające i łagodne kompozycje. Marka zapewnia kompleksową pielęgnację, odpowiadającą potrzebom kobiet i mężczyzn oraz wszystkim rodzajom skóry. Oferowane produkty mogą stanowić element każdego z etapów codziennej rutyny, w tym również makijażu. Bliskość natury i optymalne stężenie składników aktywnych sprawia, że są warte przetestowania na każdej cerze.

Jakość, która zachwyca

Jednym z pierwszych wrażeń, jakie doświadcza się przy testowaniu produktów Nutridome, jest zaskoczenie ich doskonałą formułą. Kosmetyki jednak nie tylko świetnie spełniają swoje zadanie, ale są również estetycznie opakowane. Staranność widać na wszystkich etapach ich wytwarzania: od doboru surowców przez pracę w laboratoriach aż po końcowe, graficzne szlify na buteleczkach i kartonikach. Wysoka jakość to główne źródło zaufania i zadowolenia klientów, a także kluczowa wartość przyświecająca badaniom i optymalizacji receptur.

Uczciwa cena

Marketing, strona internetowa, pośrednicy – koszty niezwiązane z produkcją ponosi sama marka. Kwota uiszczana przez klientów jest zależna od jakości kosmetyków, nad którą pracuje bardzo dużo osób. Produkt widniejący na ekranie komputera lub stojący w witrynie sklepu to efekt osiągnięty dzięki wieloletniej nauce specjalistów, najnowszym technologiom i dokładnie przygotowanej recepturze.

Nutridome. Harmonia i ukojenie

Znalezienie chwili dla siebie w codziennym pędzie to podstawa świadomej pielęgnacji. Chodzi tutaj o wypracowanie rutyny, podczas której można się skupić na własnym ciele i samopoczuciu. Marka Nutridome wspiera poszukiwanie rozwiązań odżywiających ciało i uspokajających umysł, dlatego oferuje kosmetyki pomocne w osiągnięciu wewnętrznej harmonii i ukojenia.

Strona www https://nutridome.pl/

Instagram https://www.instagram.com/nutridome_pl/

Facebook: https://www.facebook.com/nutridomepolska/

Materiał partnera

Share