Opalenizna w kilka minut!

Lato  już nie długo, marzymy o pięknej, naturalnej opaleniźnie. Jednak większość z nas nie ma czasu na wyjazd w ciepłe kraje, wraca wieczorem z pracy czy nie przepada za solarium. Nie da się ukryć od kilkudziesięciu lat opalenizna jest w modzie i będzie przez długi czas.

Jeśli mówimy o opalaniu się, to trzeba również wspomnieć o zdrowiu. Opalenie związane jest z wieloma negatywnymi skutkami. Często jest związane z poparzeniami, promienie UV działają negatywnie na włókna kolagenowe, przyspieszając proces starzenia.  W takim wypadku najlepsze są odpowiednie kosmetyki, których długo nie było w naszym kraju.

sun dance sun dance2

Wreszcie ten rewolucyjny produkt, można kupić w Polsce! Marka Sundance stworzyła linię produktów do opalania. Nie są to zwykłe i przeciętne produkty jakie spotykamy na co dzień w drogerii.  To nie jest też typowy samoopalacz – to coś więcej! To bardzo łatwy sposób na szybką, fantastyczną opaleniznę, którą można wykonać samodzielnie w kilak minut.

Sundance Polska na Facebooku

Sekret Sundence polega na tym, że efekt opalenizny jest widoczny od razu (nie jak w przypadku typowych samoopalaczy), za pomocą specjalnej rękawicy wystarczy nałożyć produkt na skórę i gotowe! Opalenizna utrzymuje się kilka dni i co najważniejsze wygląda całkowicie naturalnie.  jeśli chcemy uzyskać lepszy efekt wystarczy użyć specjalnego peelingu czy balsamu z linii Sundance.

www.sundancepolska.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kolejna relacja z Wrocław Fashion Meeting vol.4