Perfumy męskie Dior Sauvage – zapach, którego nie zapomnisz

męskie perfumy których nie zpomnisz

Perfumy męskie Dior Sauvage to kompozycja zapachowa stworzona przez kreatora perfum Francois Demachy w 2015 roku. Podczas powstawania perfum ten słynny mistrz perfumiarstwa kierował się ideą wymyślenia zapachu dla mężczyzny, który lubi wyróżniać się w tłumie, chce poznawać nowe trendy w modzie, jest odważny, męski i nie boi się eksperymentować.

Sauvage to perfumy z rodziny aromatyczno-fougere, które już na stałe wpisały się w klasykę męskich zapachów. To jeden z najpopularniejszych zapachów domu mody Dior, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Rozpoznawalny i uwielbiany, o niezwykłym uroku i darze przyciągania – męskie perfumy których nie zapomnisz !

Jak pachną perfumy męskie Dior Sauvage?

Perfumy męskie Dior Sauvage to zapach ponadprzeciętny. Kwintesencja luksusu i indywidualności. Nuty zapachowe potrafią zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnych posiadaczy perfum. Dlaczego? Wyróżniają się doskonale dobranym charakterem aromatów, które, choć nieraz skrajnie różne, znakomicie się ze sobą łączą, tworząc zmysłową i szlachetną kompozycję. Przy pierwszym kontakcie z perfumami Sauvage dostaniemy orzeźwiającą i nieco pikantną, surową mieszankę kalabryjskiej bergamotki i pieprzu. W miarę rozwijania się zapachu ukazują pełnię swoich możliwości nuty serca. Lekka lawenda, ziemista, drzewno-dymna wetyweria wspaniale pogłębia korzenno-ziemisty zapach paczuli. Do głosu dochodzą po czasie nuty fougere w postacie gorzkiego, wytrawnego geranium. Bazą zapachu jest wytwory ambroxan, balsamiczny cedr, podbity nutami zwierzęcego, z akcentami skórzanymi i kwiatowymi labdanum.

Perfumy są świeże, energetyczne, owocowo-drzewne. Idealnie zbalansowane nuty zapachowe tworzą kompozycję, którą się bardzo dobrze nosi. Pasuje zarówno do dziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Ostre, żywe otwarcie świeżej bergamotki z pieprznymi akcentami pozwala wziąć głęboki oddech i się odprężyć. Późniejsze nuty zapachowe niosą za sobą pewną dojrzałość i wyważenie pomiędzy drzewnymi i żywicznymi niuansami. To doskonały wybór dla panów, którzy preferują ożywcze zapachy, dalekie od słodkich, przecukrzonych perfum.

perfumy męskie Dior Sauvage

Sekret popularności tych perfum tkwi niewątpliwie w mistrzowskim połączeniu aromatów, które, choć wybitnie od siebie różne, dają piękne, a zarazem nieprzesadzone wykończenie.

Perfumy męskie jako uzupełnienie stylizacji

Perfumy męskie potrafią być znakiem rozpoznawczym, pokazującym, jaki mamy gust, co wprawia nas w dobry nastrój, jakie mamy oczekiwania względem innych. Dobrze dobrany zapach można przyrównać do garnituru skrojonego na miarę. Leży idealnie, pasuje do naszej osobowości i, co najważniejsze, podkreśla nasze atuty.

Przed zakupem perfum warto zrobić rozpoznanie rynku i przetestować kilka zapachów. Należy pamiętać jednak o tym, że perfumy rozwijają swoją moc powoli i to, jak pachną na testerze w perfumerii, nie ukazuje w pełni całego ich kształtu. Pierwszy kontakt z perfumami może być nie zawsze udany, ale warto dać szansę i poczekać, aż zapach rozkwitnie i pokaże swoją moc.

Artykuł sponsorowany

Share