Płytki cementowe -Zobacz fantastyczne inspiracje!

Płytki cementowe to produkt, który łączy w sobie elegancję i wyrafinowanie. Bogactwo wzorów klasycznych, secesyjnych, tradycyjnych jak i nowoczesnych sprawia, iż płytki można z łatwością wkomponować w wiele różnych rodzajów wnętrz, zarówno na podłogach jak i na ścianach. Produkt dla koneserów.

plytki_cementowe_kafle_041

Płytki cementowe, które dawniej wykorzystywano we wnętrzach pałacowych i dworach całej Europy. Dziś można je znaleźć w hotelach, restauracjach, kamienicach oraz prywatnych mieszkaniach na całym świecie.

płytki cementowe 5

Płytki cementowe są cenione zarówno za swój oryginalny wygląd jak i łatwość konserwacji. Można nimi pokryć podłogi, ściany, a także wykorzystać jako dekory. Dzięki impregnatom uodparniającym je na wilgoć można je stosować także w łazienkach, kuchniach oraz na tarasach.plytki_cementowe_kafle_135

 

plytki_cementowe_kafle_110Tym, co wyróżnia płytki cementowe spośród innych płytek dostępnych na rynku jest możliwość układania kreatywnych kombinacji, pasujących do różnego typu wnętrz. Od klasycznych, przez rustykalne, aż po współczesne i industrialne.

plytki_cementowe_kafle_128

Płytki można wykorzystać w kompozycjach patchworkowych, w salonach w postaci „dywanów” (wzorzyste płytki wraz z okalającą bordiurą), w kuchniach jako elegancki element definiujący pomieszczenie, a także w łazienkach zarówno na podłogach, ścianach, jak i w kabinach prysznicowych.

 

Na płytkach są wykorzystane wzory klasyczne, roślinne, modernistyczne, a także wzory imitujące trójwymiarowość. Produkt zdecydowanie dla koneserów.

Przy wyborze płytek każdy ma okazję zaprojektować własną unikalną kompozycję egzotycznych kolorów i kształtów. W tym celu można skorzystać z symulatora układania płytek

A cały proces układania płytek można obejrzeć na filmie:

 płytki 6

Wszystkie wzory płytek są dostępne do zamówienia na płytki cementowe

kolory maroka

Share