Poczta balonowa – dlaczego warto z niej skorzystać?

Chcesz sprawić najbliższym wyjątkowy prezent? Szukasz oryginalnego pomysłu, który zastąpi tradycyjny bukiet kwiatów? Sprawdź, jak działa poczta balonowa i podaruj najbliższym wyjątkowy prezent. 

Liczą się gesty

Poczta balonowa cieszy się rosnącą popularnością. Coraz bardziej zdajemy sobie bowiem sprawę, że małe gesty z okazji imieniu, urodzin, rocznicy, nowej pracy, awansu znaczą dla naszych bliskich znacznie więcej często więcej od najdroższych i wyszukanych prezentów. Chodzi o gest, o pamięć, o symbol zainteresowania, dobrych emocji i życzliwości. Coraz chętniej przygotowujemy dla siebie drobne niespodzianki, małe upominki, staramy się pamiętać o drobnych gestach, które mogą wywołać uśmiech na twarzy. Jednocześnie jednak cały czas szukamy nowych sposobów na to, aby tych naszych najbliższych zaskoczyć, podarować im wyjątkową niespodziankę, nawet jeśli miałaby być ona jedynie symboliczna. Kwiaty, czekoladki, szampan – większość z nas wszystkie te rozwiązania i małe podarunki już przetestowała. Poczta balonowa to zaś zupełna nowość, która pozwala sprawdzić najbliższym wyjątkową radość. Do takiej balonowej przesyłki możesz dołączyć szampan, czekoladki lub kwiaty. 

Dlaczego balony są wyjątkowe?

Poczta balonowa działa analogicznie jak tradycyjna poczta, tyle tylko, że zamiast innych przesyłek kurier dostarcza balony. To wyjątkowo słodki upominek. Balony mają w sobie wyjątkowy urok, przypominają o dziecięcym zachwycie małymi, drobnymi rzeczami. Ich unoszenie się w powietrzu symbolizuje pewien rodzaj oderwania od codziennych problemów i trosk. Poza tym balony stanowią piękną dekorację. Napełnione prawdziwym helem są w stanie unosić się w mieszkaniu przez długi czas. Dodatkowo poczta balonowa umożliwia zamówienie indywidualnego napisu na balonie i dołączenie do całej przesyłki małego podarunku. 

Jak działa poczta balonowa?

Zamówienie przesyłki z poczty balonowej jest dziecinnie proste. Wybierasz termin i miejsce dostawy. W zamówieniu możesz dodać informację o dodatkowych elementach przesyłki oraz poprosić o indywidualne napisy. Masz do wyboru wiele różnych rodzajów balonów – od klasycznych, przez te w różnych kształtach, po oryginalne kule balonowe wypełnione konfetti, piórkami, świecącymi drobinkami. Z pomocą przychodzą gotowe zestawy dla dziecka, świadkowej, na 18 czy na walentynki. Tylko od ciebie zależy, jak ostatecznie będzie wyglądał wybrany przez ciebie zestaw. Potem zostaje tylko czekać na reakcję osoby, do której trafi taka wyjątkowa przesyłka. 

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Bieganie to świetny sposób spędzania wolnego czasu, który pozwala zadbać…