Pomysł na wyskakane urodziny dla dziecka

park trampolin

Urodziny w parku trampolin to niezapomniana rozrywka. Sprawdź, jak łatwo zorganizować takie przyjęcie i jakie atrakcje czekają na dzieci we Wrocławskim Jump Hall!

Odgłos skoków na sprężystych  trampolinach i radość na twarzach przybyłych osób to w Jump Hall codzienna rzeczywistość. Urodziny dla dzieci w tym parku są więc gwarancją na udaną zabawę. Jeśli zastanawiasz się, gdzie zabrać swoją pociechę, aby celebrować jej przyjście na świat — przyjdź do Jump Hall i pozwól dzieciom rozgościć się w przestronnych oraz klimatyzowanych wnętrzach nowoczesnego parku trampolin. Sprawdź, jakie atrakcje czekają na gości w tym fantastycznym miejscu!

Wyskakane urodziny w parku trampolin Jump Hall

Jak wiesz, Jump Hall jest parkiem trampolin. Pamiętaj jednak, że radosne skoki na tych giętkich przyrządach to tylko początek atrakcji, które czekają na dzieci, młodzież, ale również… dorosłych. W ofercie parku znajdują się również m.in.:

 • akrobatyka,
 • Parkour,
 • Dodgeball,
 • Jump Fitness,
 • park linowy linowa i wiele innych.
park trampolin

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w Jump Hall może być wyjątkowe także dzięki obecnemu w parku Jump Cafe, w której z łatwością zorganizujesz poczęstunek dla gości, a w trakcie zabaw dzieci odpoczniesz, pijąc ulubiony sok lub kosztując wybornych przekąsek. Podczas urodzin w Jump dzieci mają okazję także m.in.:

 • korzystać z ciekawych gier i zabaw na trampolinach,
 • ćwiczyć rzuty do kosza,
 • grać w zbijaka,
 • skakać do basenu z gąbkami,
 • współzawodniczyć na ściance wspinaczkowej,
 • pomalować twarz.

“Czy wiesz, że Jump Hal Park Trampolin Wrocław to aż 1500 m² klimatyzowanej powierzchni, na której znajdziesz 6 stref wyposażonych w aż 54 trampoliny? Korzystając z pełnej oferty parku, możesz podarować dzieciom nie tylko wyskakaną rozrywkę, ale również przyczynić się do rozwoju ich zdolności psychoruchowych. Także podczas celebracji urodzin!”

Przestronne wnętrza, wykwalifikowana kadra trenerska oraz optymalna temperatura niezależnie od pory roku sprawiają, że nawet duże grupy gości mogą odwiedzać ten skoczny park rozyrwki.

Wyskocz na urodziny do Jump Hall

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy wyskoczyć z dzieckiem na urodziny do Jump Hall zapoznaj się ze szczegółową ofertą parku i pamiętaj, że uśmiechnięci i wyszkoleni pracownicy oraz trenerzy czekają na pragnące rozrywki dzieci. Urodziny w parku trampolin możesz zorganizować dzieciom już od 3 roku życia. Pełne bezpieczeństwo, satysfakcja i atrakcyjne ceny to powody, dla których warto wybrać właśnie rozskakane i zawsze radosne Jump Hall. 

Decydując się na wynajęcie sali urodzinowej, otrzymujesz w pakiecie atrakcyjne zaproszenia, a w dodatkowej ofercie możesz zamówić także smakowity tort w 3 wyśmienitych wariantach. Jeśli wybierzesz opcję z cateringiem — organizacja urodzin będzie jeszcze smaczniejsza i łatwiejsza! Każde dziecko zasługuje, aby dzień jego urodzin był wyjątkowy i radosny. W Jump Hall humor błyskawicznie się poprawia, a niezwykłe wspomnienia z przyjęcia pozostaną na wiele lat!

Artykuł sponsorowany

Share