Prezent bez okazji, dla taty, męża czy ukochanego? Zawieszka do samochodu

zawieszka do samochodu

Czy Twój partner często podróżuje? Nierzadko gdzieś wyjeżdża, jedzie w delegacje lub pracuje za granicą i chciałabyś mu zrobić symboliczny prezent? Pomyśl o zawieszce do auta! Jest to niedrogi i zaskakujący pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Zawieszka do samochodu zobacz inspiracje.

Zawieszka do samochodu dla Ukochanego

Chcesz podarować coś symbolicznego, ale wymownego? Tak aby, Twoja miłość pamiętała o Tobie podczas długiej podróży i z utęsknieniem wracała do domu? Personalizowana zawieszka do samochodu w kształcie serca to fantastyczny pomysł. „Kochanie jedź ostrożnie, masz do kogo wracać. Kocham Cię Julia” – krótkie i wymowne zdanie, które na pewno sprawi wiele radości. Niejednokrotnie po zobaczeniu napisu kochany uśmiechnie się i przypomni sobie o Was. Dla bardziej odważnych polecamy napis „Skarbie nie szalej, poszalejemy w łóżku” – z przymrużeniem oka i wymownym podtekstem.

Dla Ojca

Jeśli chce ofiarować  coś, co przypomni mu o całej rodzinie, możesz wybrać nie tylko zawieszkę w kształcie serca. Dostępne są także te, w kształcie małej niemowlęcej stópki. „Tatusiu jedź ostrożnie, bo masz do kogo wracać” – brzmi bardzo rodzinne i na pewno sprawi radość tacie.

Personalizacja, kiedy masz własny pomysł

Na stronie bawene.pl – dostępnych jest wiele różnych drewnianych zawieszek do samochodu. Istnieje możliwość wyboru różnych kształtów jak serce, stópka czy błyskawica. Fantastyczną opcją jest też personalizacja napisu. Można dodać dowolny tekst w odpowiedniej liczbie znaków.

 Każdy produkt jest grawerowany laserowo. Ponadto każdy produkt jest ręcznie szlifowany i odpowiednio czyszczony, tak aby zachować gładkość, komfort i bezpieczeństwo.  Zawieszki mają wysoką jakość wykonania.

Do zestawy dołączony jest jutowy sznurek, który ułatwia zawieszenie produktu w samochodzie na lusterku. Dodatkowo można wybrać kolor sznurka, tak aby pasował do wnętrza samochodu.

Warto podkreślić, że cena takiego prezentu jest niewielka. Koszt drewnianej zawieszki wacha się w granicach 15 -25 zł. Za sztukę.

Produkt dla każdego

Jet to świetny prezent, z którym obdarowany nie rozstanie się podczas całej podróży. Sprawi radość, wzruszy czy rozbawi, ale przede wszystkim sprawi, że obdarowana osoba o Tobie czy o rodzinie nie zapomni.  Drewniana zawieszka do samochodu, to nie tylko świetny prezent dla ukochanego czy taty, to fantastyczna opcja dla każdego. Dla mamy, siostry, przyjaciółki czy nawet szefa czy klienta.

Artykuł sponsorowany

Share