Problemy ze stresem? Poczuj moc lawendy!

lawenda do walki ze stresem

Stres stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Towarzyszy nam niemal nieustannie, „wysysa” z nas energię, prowadzi do poważnych schorzeń… By pokonać negatywne skutki stresu warto sięgnąć po preparaty, które są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne – takie jak lawenda w kapsułkach marki Bobica!

Można śmiało stwierdzić, że dziś trudno spotkać osobę, która nie doświadczyła na swej skórze negatywnych skutków pośpiechu, jaki nadaje ton naszemu życiu- każdego dnia funkcjonujemy na najwyższych obrotach, żyjąc w ciągłym biegu. Efekty długotrwałego działania stresu na nasz organizm mogą być opłakane – może on bowiem doprowadzić do tak poważnych chorób jak udar mózgu, zawał czy depresja…

Jak zatem walczyć z nerwowością ?

Jeszcze do niedawna specjaliści uważali że stres można pokonać czy go uniknąć. Czy ta strategia naprawdę ma sens? Okazuje się, że nie – często wbrew naszej woli narażeni jesteśmy na sytuacje, które negatywnie odbijają się na naszym zdrowiu i samopoczuciu, poza tym, często stres działa na nas mobilizująco. Dlatego zamiast walczyć ze stresem, warto opanować strategię, która pomoże się z nim „oswoić”. Taki efekt zapewni odpowiednia dawka snu, zdrowa dieta i relaks. Przyda się jeszcze dodatkowe wsparcie – najlepiej w postaci lawendy w kapsułkach marki Bobica!

Jak lawenda działa na stres?

Terapeutyczne właściwości lawendy zostały docenione już w czasach starożytnych, przez Rzymian, Greków i Egipcjan. Nowoczesna medycyna naturalna może tylko wtórować tym zachwytom. Ekstrakt z lawendy działa antyseptycznie, łagodzi podrażnienia skóry, zapobiega infekcjom. Substancje, które kryją się w kwiatach i liściach lawendy łagodzą też dysfunkcje ze strony układu pokarmowego. Pobudzają wydzielanie soków trawiennych, łagodzą kołki i wzdęcia oraz niestrawność. Z kolei napar z kwiatów i liści lawendy działa rozluźniająco na mięśnie. Warto jednak zaznaczyć, że siła i dobroczynna moc tej rośliny nie opiera się wyłącznie na aromaterapii, lecz na działaniu „od wewnątrz”. Taki sposób  walki ze stresem możliwy jest dzięki kapsułkom od marki Bobica!

Lawenda w kapsułkach

Lawenda zamknięta w formie kapsułek to kuracja absolutnie wyjątkowa na naszym rynku. Przede wszystkim: kwiaty, których ekstrakt zawierają kapsułki marki Bobica pochodzą z upraw ekologicznych. Ponadto spełniają szereg ściśle określonych norm, co poświadcza certyfikat ECO. Ponadto kwiaty zbierane są w najbardziej dogodnym momencie dojrzewania, kiedy olejki eteryczne są w pełnym rozkwicie. Dzięki temu lawenda w formie kapsułek od marki Bobica uwalnia swą pełną moc. Efekty jej działania odczujemy bardzo szybko. Znikną kłopoty z zasypianiem i wyciszeniem przed snem, pojawi się za to spokój, rozluźnienie, przywrócą pozytywne myśli, takie jak te, które towarzyszą nam podczas urlopu. Tym samym, preparat marki Bobica, działając naturalnie, jest najlepszym sprzymierzeńcem w walce ze stresem!

Lawenda zamknięta w kapsułkach od marki Bobica nie jest zwykłym produktem służącym pokonaniu negatywnych skutków, jakie wywołuje w nas stres. To naturalny preparat, który pomoże nam zbliżyć się do stanu równowagi, za którym wszyscy tak bardzo dziś tęsknimy!

Joanna Bielas / I.D.MEDIA

Więcej o marce na: https://www.facebook.com/Bobica-Polska

Share