Ranking urządzeń do peelingu kawitacyjnego – najlepsze modele 2022

Ranking urządzeń do peelingu kawitacyjnego

Zjawisko kawitacji jest stosowane w kosmetologii od wielu lat, a od pewnego czasu zabiegi z jego wykorzystaniem można też przeprowadzać samodzielnie, we własnym domu. Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń przeznaczonych do skutecznego peelingu kawitacyjnego. Po pielęgnacji tego rodzaju Twoja skóra stanie się wyraźnie rozjaśniona, gładsza i ujędrniona.

Zasady działania peelingu kawitacyjnego

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego korzystają z ultradźwięków, które prowadzą do powstawania na powierzchni skóry mikropęcherzyków. Te, na skutek działania kawitacji pękają, a wraz z nimi odrywają się martwe komórki naskórka. Cały zabieg jest bezbolesny, a do tego może być wykonywany na cerach niemal każdego rodzaju.

Poza głębokim oczyszczeniem skóry peeling kawitacyjny wpływa także na jej ujędrnienie. Dzieje się tak ponieważ wzmożone zostaje naturalne oczyszczanie, które pobudza komórki do regeneracji i odbudowy. Dodatkowy mikromasaż wywołany wibracjami ultradźwięków łagodnie usprawnia krążenie krwi. Skóra staje się dzięki temu lepiej odżywiona, znacznie gładsza i odświeżona.

By utrzymać efekty pielęgnacji musisz powtarzać zabieg peelingu kawitacyjnego regularnie. Do tego celu wykorzystaj nowoczesne urządzenie – najlepsze znajdziesz poniżej!

Miejsce nr 1 – Beautifly B-Scrub PRO

Zestawienie otwiera nowoczesne urządzenie polskiej marki, która szturmem zdobywa serca klientów! B-Scrub PRO to specjalistyczny sprzęt o doskonałym designie i jeszcze lepszej funkcjonalności. W jednym urządzeniu producent zastosował kilka różnych trybów pracy, które pozwolą Ci wykonać peeling kawitacyjny, poprawić poziom wchłaniania kosmetyków, a także odmłodzić skórę przez system Anti-Aging.

Urządzenie wykorzystuje światło niebieskie i czerwone oraz ujędrniające prądy EMS, które generowane są na niskich i wysokich częstotliwościach. Efekt po zabiegu? Czysta, jasna skóra ze zminimalizowanymi przebarwieniami, skorygowany koloryt cery i wyraźne odświeżenie. Co więcej, peeling kawitacyjny możesz za pomocą tego modelu wykonać także na szyi czy dekolcie!

Miejsce nr 2 – Manta DS-8803

Urządzenie do peelingu firmy Manta pracuje w 3 różnych trybach, dbając o skórę na poziomie oczyszczania, nawilżania i ujędrniania. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można zabrać je ze sobą w podróż, by regularnie przeprowadzać zabiegi we własnym zakresie.

Producent zadbał o wygodny kształt sprzętu, który bez problemu można obsługiwać jedną ręką. Wybrany tryb pracy zostaje podświetlony, by ograniczyć możliwość pomyłki i przeprowadzić pielęgnację zgodnie z oczekiwaniami. W zestawie znajduje się kabel do ładowania.

Miejsce nr 3 – Xiaomi InFace Ultrasonic Ion Cleansing Instrument

Producent znany w Polsce do tej pory raczej od strony smartfonów oraz innych urządzeń cyfrowych oferuje także rozwiązania z kategorii beauty. Nowoczesny sprzęt do domowej pielęgnacji oferuje 4 tryby pracy, które można stosować jeden po drugim, by zapewnić skórze najwyższy poziom oczyszczenia, nawilżenia oraz wygładzenia.

Jak zapewnia producent, skóra staje się po wykonanym zabiegu czysta, ale też wyjątkowo świeża. Działanie mikroprądów pozwala pobudzić krążenie, a także lepiej dotlenić tkanki położone głębiej. Plusem tego modelu jest również stosunkowo niska cena.

Share