Sesja ciążowa, czyli pamiątka na całe życie

Początek nowego życia tworzącego się w brzuchu mamy to prawdziwy cud – szczególny okres, w którym my kobiety czujemy się wyjątkowo. Dlatego tak ważne jest, by zatrzymać ten czas za pomocą fotografii, a już szczególnie profesjonalnej sesji ciążowej.

Sesja ciążowa – dlaczego warto ją zrobić?

Profesjonalna sesja fotograficzna zawsze, niezależnie od okazji jest doskonałym rozwiązaniem na utrwalenie szczególnej chwili. Osoba za aparatem pragnie uchwycić nas w jak najlepszym kadrze, by następnie idealnie przygotować zdjęcia do wywołania lub przechowywania w formie elektronicznej. Dzięki sesjom fotograficznym możemy zatrzymać najszczęśliwszy czas w naszym życiu – w trakcie ślubu, zaręczyn, urodzin, ale również ciąży, a potem narodzin dziecka. Sesja ciążowa to wyjątkowa pamiątka dla rodziców, samego dziecka, ale również dziadków. Fotografie te ukazują cud rodzącego się życia i miłości – to jeden z najpiękniejszych darów, jaki możemy komukolwiek ofiarować.

Sesja ciążowa także pozytywnie wpływa na samopoczucie psychiczne przyszłej mamy. Sesja niezależnie od jej charakteru wymaga odpowiedniego makijażu, wyjątkowych stylizacji, dobranej fryzury i unikalnej scenerii – w takich okolicznościach mama może poczuć się niezwykle kobieco i pięknie.

sesja ciążowa
FOT. Joanna Fender

Jak wygląda profesjonalna sesja ciążowa?

Sesja ciążowa jest dobrana indywidualnie do potrzeb mamy. Może być ona zorganizowana wraz z ojcem dziecka jako symbol rodzinnej miłości lub samodzielnie pokazując subtelne piękno matczynego uczucia.

Każda sesja może wyglądać inaczej. Najważniejszą kwestią w tym momencie jest czas – sesja ciążowa powinna być wykonana w odpowiednim momencie. Przykładowo, fotografia ciążowa u profesjonalnej fotografki Joanny Fender jest wykonywana między 28. a 32. tygodniem ciąży. Wtedy brzuszek ciążowy jest widoczny i zaokrąglony, a mama ma już za sobą okres wzmożonych ciążowych dolegliwości. Sesję można przeprowadzić zarówno w studio, jak i w plenerze (w zależności od pogody) oraz w domu mamy, co może być najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Całość trwa około dwóch godzin. Pani Joanna, jak przystało na profesjonalistkę, posiada w swoich zasobach kilka niezwykłych stylizacji w postaci efektownych długich sukienek. Efekty unikalnych sesji i portfolio artystki znajduje się na stronie https://joannafender.pl. 

sesja ciążowa
FOT. Joanna Fender

Jak widać, fotografia ciążowa może stać się wyjątkową pamiątką dla całej rodziny. Znajomość i dobra współpraca z profesjonalnym fotografem może przynieść też korzyść w postaci sesji kolejnego etapu w życiu – narodzin dziecka.

Materiał partnera

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Właściwe dbanie o wzajemne relacje jest ważne nie tylko w…