Skarpetki kolorowe – prezent na wiele okazji

Co roku obchodzimy wiele różnych świąt  i uroczystości. Często obdarowujemy męża, siostrę, rodziców czy dzieci. Okazji do spełnienia komuś radości jest naprawdę wiele od świąt, aż po urodziny. Z biegiem lat, pomysły na oryginalne i nietuzinkowe prezenty mogą nam się skończyć. Kiedyś podarowanie skarpetek, było pójściem na łatwiznę, czy dziś jest inaczej? Dowiesz się z artykułu.

Czy skarpetki mogą być dobrym prezentem?

Jeszcze nie tak dawno, prezent w postaci skarpetek, był uznany za banalny. W dzisiejszych czasach zmieniło się to za sprawą oryginalnych wzorów i printów. Skarpetki kolorowe biją rekordy popularności. Kiedyś w kolorowych skarpetkach chodziły tylko dzieci, dziś zakładają je ważne osobistości i ludzie świata biznesu. Ważne, aby dobrać je odpowiednio do danej osoby, nie robić zakupów w pośpiechu. Takie skarpetki mogą wyrazić wdzięczność i uznanie.

Skarpetki nie do pary

W ostatnich sezonach, hitem okazały się skarpetki „nie do pary”, które zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby na pozór wyglądały podobnie. Przy jednak głębszym przyjrzeniu się widać znaczącą różnicę. Takie skarpetki nie do pary, mają ten sam motyw, ale zaprezentowany na każdej skarpetce w inny sposób. Najlepiej zobrazują to zdjęcia w galerii:

Na jakie okazje wypada dać skarpetki w prezencie?

Gdy chcesz podziękować

Ktoś sprawił ci radość, niespodziankę, zrobił coś bezinteresownie? Warto w subtelny i ciekawy sposób mu podziękować. Skarpetki kolorowe są rewelacyjną alternatywą. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się skarpetki w odcieniach błękitu czy zieleni. Mogą posiadać, też ciekawy print jak np. arbuzy czy piwo.

Oryginalny pomysł na prezent urodzinowy

Urodziny to wyjątkowa okazja. Kolorowe skarpetki mogą być dodatkiem do większego prezentu lub świetnym upominkiem. Tutaj mamy ogromne pole do popisu. Można nawiązać do zainteresowań jubilatki czy jubilata. Jeśli uwielbia psy można wybrać te z motywem psa, jeśli kocha podróże to z motywem morskim czy z latarnią morską.

Pomysł na dzień ojca

Dzień ojca wypada 23 czerwca. Niejedna osoba od lat ma problem z tym, co kupić tacie na prezent. Kolorowe skarpetki na pewno go zaskoczą i okażą się przydatnym prezentem, który ucieszy niejednego tatę.

Prezent pod choinkę

Kolorowe skarpetki to strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że od dawna takie prezenty są bardzo popularne. W sklepie Taka Para dostępne są z różnymi świątecznymi motywami. Nie brakuje tych w renifery czy bałwany.

Skarpetki na walentynki

Jest to ciekawa alternatywa dla popularnych kwiatów i czekoladek. Taki prezent pasuje zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka. Kolorowe skarpetki w serduszka – mogą okazać się nietuzinkowym i fantastycznym pomysłem na prezent.

W przygotowaniu artykułu pomógł nam sklep TakaPara.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Podróżowanie samolotem daje turystom możliwość szybkiego dotarcia w najdalsze zakątki…