Stylowy Wrocław

Podczas trzeciej edycji Wrocław Fashion Meeting (23-24 listopada) oprócz projektantów, ponownie na wybiegu będą mogli zabłysnąć również blogerzy, styliści oraz wszyscy, którzy lubią bawić się modą. Zapraszamy do udziału w konkursie „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”.

Kolejny raz autorzy najlepszych stylizacji mają szansę na podwójne zwycięstwo – swojego faworyta wskażą nie tylko członkowie jury, ale również internauci.
Konkurs „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę przedstawić własne spojrzenie na trendy. Chętni do udziału w zabawie powinni przygotować autorską stylizację pod hasłem „Powiew zimy”, którą zaprezentują na własnej sylwetce i uwiecznią na fotografii. Zdjęcie należy przesłać na adres konkurs@fashionmeeting.pl – termin zgłoszeń upływa 30 października.

Na podstawie fotografii konkursowe jury wybierze autorów 20 najlepszych stylizacji, którzy przejdą do ćwierćfinału i zaprezentują swoje stroje na profesjonalnym wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (24 listopada). W stylowej rywalizacji udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas Wrocław Fashion Meeting.

Po zaprezentowaniu ich strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka. Zwycięzca wyruszy na weekend stylową Mazdą z pełnym bakiem paliwa. Nagrodę ufundował autoryzowany dealer MAZDA AutoArt Jaremko z Wrocławia – sponsor Wrocław Fashion Meeting.

Ponownie konkurs „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” będzie trwał również w sieci. Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji, wyłonionych na początkowym etapie konkursu, zostaną opublikowane w portalu Wirtualnej Polski – kobieta.wp.pl i wezmą udział w głosowaniu Internautów, trwającym między 5 a 17 listopada. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę ufundowaną przez portal Wirtualna Polska.

styl

Wrocław Fashion Meeting to jedno z największych w Polsce wydarzeń modowych, podczas którego uczestnicy mogą podziwiać kolekcje podczas pokazów mody, a także dokonać zakupów bezpośrednio od projektantów. Trzecia edycja odbędzie się w dniach 23-24 listopada ponownie w prestiżowej lokalizacji Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław, który jest partnerem wydarzenia.

Na uczestników Wrocław Fashion Meeting czekać będzie około 100 projektantów z całej Polski, których część zaprezentuje swoje kolekcje również na wybiegu, przedstawiając aktualne kolekcje jesienno-zimowe, najświeższe propozycje na sezon wiosna/lato 2014 oraz linie strojów koktajlowych i wieczorowych.

Wrocław Fashion Meeting to doskonała okazja do modnych zakupów bezpośrednio od projektantów – odzież, obuwie, biżuteria, akcesoria i dodatki z najnowszych kolekcji będą oferowane w wyjątkowych cenach, z upustami sięgającymi nawet 70 proc.

Wrocławskie święto mody to nie tylko okazja do poznania najświeższych trendów, ale również szansa na fachowe konsultacje w zakresie urody. W „Strefie piękna” czekać będą styliści, wizażyści, kosmetolodzy udzielający bezpłatnych porad.

Więcej informacji na:
www.fashionmeeting.pl 

Share