Styl pin up już od kilku sezonów gości w naszych szafach i nic nie wskazuje na to, aby przestał być modny. Dlatego też, wielu fotografów czy firm decyduje się na sesje zdjęciowe w tym klimacie.

Przedstawiamy Wam ciekawą i zaskakującą sesję zdjęciową, która została wykonana przez polaka Jarosława Wieczorkiewicza. Zamienił on zwykłe, proste ubrania modelek na.. mleko.  Sukienki z mleka, są w najmodniejszych w tym sezonie fasonach. Odnajdziemy w nich gołe plecy czy głębokie wcięcia.Cały projekt, powstał w celu stworzenia kalendarza na 2014 rok. Kalendarz ten jest inspirowany pin up – latami 40/50 XX wieku.

Z tego co nam wiadomo, jedno zdjęcie składało się z setek warstw, które łącznie przedstawiały różne momenty rozprysku mleka.  Jednak to nie jest całkowity efekt zdjęć. Potrzebna była jednak pomoc grafika i specjalistycznych programów, aby dopieścić wszystkie detale.

Do zdjęć wykorzystane zostały dwie lampy  studyjne Einstein E640, tona akcesoriów typu softbox/parasolka, a zdjęcia zostały uwiecznione na Nikonie D800 z obiektywem 50 mm f/1.4.

Kalendarz na 2014 rok można będzie zamówić już w listopadzie, na stronie autora.

pin-up-z-mleka-1 pin-up-z-mleka-2 pin-up-z-mleka-3 pin-up-z-mleka-4 pin-up-z-mleka-5 pin-up-z-mleka-6 pin-up-z-mleka-7

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Co w tym sezonie się nosi? Jakie płaszczyki są najmodniejsze?