Taylor Swift dla Keds

Amerykańska gwiazda już po raz drugi współpracuje z popularną marką obuwia. Tym razem przyczyniła się do powstania kolekcji jesiennej!

Między kolejnymi koncertami, pracą nad nowymi piosenkami czy licznymi występami w telewizji, Taylor Swift znalazła dodatkowo czas na zaprojektowanie kilku par butów.

Jako że jej niedawna, letnia kolekcja była udana i pozytywnie przyjęta, piosenkarka postanowiła kontynuować współpracę z amerykańską marką.

W propozycjach na jesień znajdziemy groszki, kwiatowe printy, cekiny czy koronki, a wszystko to w żywych kolorach przywołujących na myśl zdecydowanie bardziej lato niż jesień!
Dodatkowo, do każdej pary przyczepiony jest charms w kształcie serca z wygrawerowanym na nim imieniem i nazwiskiem artystki oraz szczęśliwym dla niej numerem „13”.

Sama autorka kolekcji wyraża swoje podekscytowanie związane z pracą nad nią i jest zdania, że zaprojektowane przez nią tenisówki będą pasowały do wielu stylizacji.

Ceny obuwia wahają się między 50 $ a 55 $, a nabyć można je w sklepach stacjonarnych oraz online na www.keds.com lub www.taylorswift.com.

Justyna Witkowska

Zdjęcia pochodzą ze strony: www.keds.com

taylor-swift-keds

  Keds 27 Keds 26 Keds 25 Keds 24 Keds 23 Keds 17 Keds 18 Keds 19 Keds 20 Keds 21 Keds 22 Keds 16 Keds 15 Keds 14 Keds 13 Keds 12 Keds 11 Keds 5 Keds 6 Keds 7 Keds 8 Keds 9 Keds 10 Keds Keds 2 Keds 3 Keds 4

Share