Tor wyścigowy dla dzieci i zdalnie sterowane zabawki

Prezenty, które od lat znajdują się na liście wymarzonych zabawek małych miłośników motoryzacji to auta na pilota oraz tory samochodowe. Godziny spędzone na zabawie z rodzeństwem lub tatą zapiszą się we wspomnieniach naszego dziecka jako czas pełen emocji i radości. Przyjrzyjmy się bliżej tym popularnym zabawkom.

Rodzaje torów wyścigowych dla dzieci

Drewniany tor wyścigowy dla dzieci to zwykle propozycja dla najmłodszych. Przedszkolaki chętnie skonstruują trasę dla załączonych samochodów. Zabawki zawierają także znaki drogowe, drzewka, filary, mosty i inne części miejskiej zabudowy. Pozwala to stworzyć dowolną scenerię. Dziecko rozwija więc wyobraźnię i kreatywność. Kolejna nasza propozycja to plastikowy tory samochodowy, który świeci w ciemności. Dzięki dwóm samochodzikom napędzanym na baterie wieczorna zabawa jest dynamiczna i ekscytująca. Dzieci, które oczekują jeszcze większej dawki emocji, mogą sięgnąć po produkty znanej marki Hot Wheels. Liczne wyrzutnie i pętle dostarczą im dodatkowych atrakcji. Polecamy także tory wyścigowe dla dzieci z garażem lub parkingiem. Wiele z nich zawiera dodatkowe pojazdy takie jak helikoptery czy samochody policyjne.

Tor wyścigowy dla dzieci
Fot. Sklep manima.pl

Tory wyścigowe w wersji XXL

Tor wyścigowy dla dzieci może mieć bardzo rozbudowaną formę. Największy tor, jaki udało nam się wyszukać, posiada trasę o łącznej długości 700 cm! Co ważne, taki tor ma również torowisko, które umożliwia wykorzystanie zabawki, jako klasycznej kolejki. Polecamy również inny tor samochodowy typu 2 w 1 – Racing Victor to 6-metrowy tor wyścigowy z bolidem i nowoczesnym pociągiem. Przy okazji zabawy pojazdy rozwijają zawrotną prędkość 20 km/h! Dlatego zabawki są rekomendowane dzieciom powyżej 6 lat. Na szczęście nie ma górnej granicy wieku, która zabraniałaby rodzicom udziału w tej niezwykle ekscytującej przygodzie.

Tor wyścigowy dla dzieci
Fot. Sklep manima.pl

Zabawki na pilota

Tor samochodowy to nie jedyny sposób na to, by sprawić małemu rajdowcowi wiele frajdy. Zdalnie sterowane zabawki również go ucieszą. Przy okazji rozwijają one zdolności manualne, poprawiają koncentrację i refleks. Na rynku znajdziemy nie tylko popularne wyścigówki na pilota. Wśród zdalnie sterowanych zabawek popularne są także: auta terenowe, sportowe, śmieciarki, straż pożarna, czołgi, łódki, autobusy, jeepy, koparki, dźwigi, drony, dinozaury oraz monster trucki. Bogaty wybór pojazdów sprawia, że rodzic z pewnością dopasuje pojazd do zainteresowań pociechy.

Tor wyścigowy dla dzieci
Fot. Sklep manima.pl

Zabawki idealne na prezent

Dzieci z zainteresowaniem testują nowe urządzenia. Nawet jeśli w ich bogatej kolekcji znajduje się już podobna zabawka, chętnie wypróbują nową. Dlatego zdalnie sterowane zabawki są zawsze trafionym prezentem. Nie jest to zabawka przeznaczona jedynie dla maluchów. Znajdziemy także opcje dla starszych dzieci, w tym nawet dla nastolatków. Z myślą o nich można zakupić pojazdy do złudzenia przypominające oryginały. Wiernie odwzorowane szczegóły aut znanych marek oraz prędkość dochodząca nawet do 25 km/h to największe atuty tych zabawek.

Nie masz pomysłu na prezent? W sklepie internetowym manima.pl znajdziesz małe i duże tory wyścigowe oraz różnego typu zabawki na pilota.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Sauna saunie nierówna. W zależności od rodzaju konstrukcji w saunach…