Torebki damskie – trendy na wiosnę i lato 2015

Torebki damskie są kultowym dodatkiem, bez którego nie może obyć się żadna kobieta. Jak bowiem zabrać ze sobą portfel, smartfon oraz lusterko podręczne? Co zrobić w sytuacji, gdy musimy mieć pod ręką więcej rzeczy? Na ratunek zawsze przychodzi nasza ulubiona, niekiedy wysłużona torebka. Jeśli uwielbiacie torebki i chcecie sprawdzić, co będzie modne w tym sezonie, zapraszamy do lektury.

Kuferki

torebka 2

Damskie torebki typu kuferkowego są wszechstronne i eleganckie, pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy, które każda z nas musi mieć przy sobie każdego dnia.

Torebka Tommy Hilfiger Dominique Duffle

torebka 3

Torebka Tommy Hilfiger Heather Flat Crossover

Sportowe torby

Wiosna to kolor, moc, energia, ponowne budzenie się do życia po długim, zimowym śnie. Dlatego warto postawić na nieco bardziej sportowy styl, a co za tym idzie sportową torebkę. Torebki dosłownie tryskają kolorem, są stworzone dla aktywnych i energetycznych kobiet.

torebka 4

Torba Nike Graphic Reversible Tote

torebka 5


Torebka Nike Heritage Si Shoulder Club

Małe torebki

Hitem pozostają nadal małe torebki, które możemy zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Niewielkie rozmiary, które spokojnie pomieszczą portfel i telefon są największymi atutami torebek, które zachwycają wiosennymi, żywymi kolorami.

torebka 6

Torebka Tommy Hilfiger Elisabetta Mini Crossover Chain

torebka 7


Torebka Tommy Hilfiger Claire Mini Crossover

Torebka na ramię

Torebki na ramię są nadal bardzo modne i praktyczne, gdyż można je zabrać ze sobą na wiosenny spacer, wieczorne wyjście do kina czy na randkę. Tego typu torebki były modne zwłaszcza w latach 70 XX wieku, czyżby planowany powrót mody?

torebka 8

Torebka Tommy Hilfiger Claire Flat Crossover

torebka 9


Torebka Tommy Hilfiger Elisabetta Crossover

Elegancka kopertówka

Wiosną nie zapominajmy również o klasycznych kopertówkach, które przydadzą się głównie podczas eleganckich spotkań firmowych oraz wyjścia do teatru czy do kina.

torebka 10

Torebka Clarks Mini Kimono

torebka 11

Torebka Gino Rossi At2249

Czy jedna torebka to wystarczająca ilość? Nie w tym sezonie! Pamiętajcie, że aktualne trendy obaliły mit noszenia torebki dopasowanej swoim wyglądem do obuwia. Zatem drogie Panie – postawcie na oryginalność i praktyczność – przecież nikt nie powiedział że obie cechy nie mogą iść w parze.

Zapraszamy do naszego sklepu Sarafis.pl, w którym znajdziecie wiele modnych modeli torebek po okazyjnych cenach.

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Prezentujemy najnowszą kolekcję projektantki Mility Nikonorov.