Trendy w Tatuażu dla Kobiet i Mężczyzn na 2020 rok

Trendy w Tatuażu dla Kobiet

Posiadanie tatuaży jest oznaką wyrażenia siebie, w dodatku przedstawianą, jako najwyższą formę współczesnej sztuki. Wielu posiadaczy tatuaży, a nawet i samych Artystów uważa, że jest to wręcz unikalny sposób na opowiedzenie historii swojego życia. Sprawdź, jakie są najnowsze trendy w tatuażu dla kobiet i mężczyzn na 2020 rok.

Trendy w Tatuażu dla Kobiet

Tatuaż krzyżowy

Krzyżowe tatuaże mogą być zarówno proste, składające się z dwóch, nachodzących na siebie linii lub dwóch słów pisanych kursywą. Bardziej kreatywna forma dopuszcza owinięte kwiaty i rośliny lub inne bliskie autorowi motywy. To doskonały wybór dla osób religijnych, które chcą połączyć dwa pomysły w jeden projekt. Tatuaże z motywem krzyża, tzw. #crosstattoo najczęściej umieszczane są na ramieniu oraz plecach. Dzięki efektownemu i symbolicznemu designowi tatuaże krzyżowe, są bardzo popularne zarowno u mężczyzn, jak i kobiet – w bardziej delikatnej formie. Dzięki nieskończonej możliwości interpretacji krzyża, tatuaż staje się unikalny i wyjątkowy.

Tatuaż zwierzęcy

Tatuaże zwierzęce są idealne do przekazywania różnych znaczeń, takich jak moc, wolność, siła, lojalność i wiele innych. Bardziej popularne formy tego typu tatuaży obejmują przedstawienie wizerunków ptaków, tygrysów, wilków, słoni, lwy czy mitycznych stworzeń w postaci chociażby smoków czy feniksów.

Trendy w Tatuażu dla Kobiet

Tatuaże z motywem kwiatów

Tatuaże kwiatowe są bardzo popularne wśród kobiet. Wykorzystanie fauny i flory daje duże pokłady kreatywności, a także wychodzi poza utarte schematy. Do stworzenia idealnego tatuażu na 2020 wystarczy niebanalny pomysł na przedstawienie rzadkiego rodzaju kwiatów, np. w geometrycznej czy krzyżowej wersji. Tego typem tatuażu można uzyskać absolutnie wszystko, od minimalistycznego szkicu lawendy, bo bardziej angażującą, lilię wodną w towarzystwie buddyjskich wzorów, umieszczoną na plecach.

Tatuaż portretowy

Ta forma tatuażu jest idealna do upamiętnienia znaczącej postaci w naszym życiu, może być to idol, ulubiona postać filmowa/książkowa, członek rodziny czy ukochany zwierzak. Oczywiście przy tego rodzajach tatuaży, ze względu na trudność wykonania, konieczne jest odwiedzenie doświadczonych artystów, mogących się pochwalić sporym portfolio. Tatuaż portretowy w finalnej wersji musi osiągnąć realistyczny efekt. Znajdź najlepszych tatuażystów portretowych w Twojej okolicy!

Trendy w Tatuażu dla Kobiet

Tatuaże Czaszki

Czaszki to obecnie jeden z najpopularniejszych wzorów tatuaży dla mężczyzn. Motyw ten jest niezwykle wszechstronny, gdyż zarówno dobrze sprawdzi się w prostym tatuażu, jak i tym bardziej złożonym. Również i w przypadku tatuaży czaszek musisz zdać się tylko na doświadczonego tatuatora, ponieważ projekt jest niezwykle wymagający i może zająć nawet kilka godzin. Bardziej cukrowa odmiana w postaci kwiatów, gwiazdek i innych delikatniejszych motywów, doskonale sprawdza się wśród kobiet. Ładnie ozdobione wyglądają nieco bardziej kobieco i znacznie wyróżniają się na skórze.

Trendy w Tatuażu dla Kobiet

Rękaw

Ta forma tatuażu wymaga pomysłu, czasu i precyzji. Rękawem nazywamy tatuaże, które wykonywane są na całej długości ramienia. Mogą składać się z jednego motywu lub kilku pozornie z sobą niezwiązanych, lecz wciąż kompatybilnych. Rękaw męski jest zazwyczaj bardziej wyrazisty, co mocno widać w nadchodzących trendach w tatuażu na 2020 rok, z kolei kobiece często okraszone są motywem fauny i flory, przez co wydają się łagodniejsze. Niezależnie od tego, czy lubisz kolorowe tatuaże, japoński styl, mocne wzory, przy tworzeniu rękawa możesz w pełni wyrazić siebie, łącząc style i motywy, które idealnie wpisują się w szereg Twoich zainteresowań czy pragnień.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

komentarze