W co się ubrać na komunię?

Komunia to czas, kiedy eksperymentowanie z ubraniami lepiej odłożyć na inną okazję. W tym dniu cała uwaga powinna przypadać naszej pociesze. Nie oznacza to jednak, że całkowicie jesteśmy zwolnione z tego, by wybrać siebie coś wyjątkowego. Wręcz przeciwnie!
Przygotowaliśmy trzy inspiracje, które pomogą Ci znaleźć coś dla siebie. Są skomponowane tak, byś łatwo mogła odnaleźć wykorzystane lub podobne rzeczy w najbliższym centrum handlowym albo, jeśli tak będzie dla Ciebie wygodniej – online.

Po pierwsze – szpilki

To one mogę grać główną rolę w Twoim outficie. Dopasowany kolorystycznie kostium, a do tego nieco odważniejsze buty na obcasie. Kobieco, z klasą i charakterem.

Po drugie  –  makijaż

Zwiewna sukienka i  wygodne buty na niewysokiej szpilce, pozwolą Ci swobodnie poruszać się między gośćmi. Czerwień na ustach doda całości paryskiego szyku i sprawi, że Twój uśmiech będzie jeszcze bardziej widoczny.  

Po trzecie  – klasyka

Sukienka podkreślająca Twoją talię to wybór, który rzadko kiedy zawodzi. Skoro biel jest tego dnia zarezerwowana, Ty postaw na czerwień i połącz ją z dodatkami w kolorze nude.

Pamiętaj jednak, że każdemu najlepiej jest w tym, w czym czuje się dobrze. Dopełnij to uśmiechem i baw się wspaniale. 

Materiały prasowe firm.


Komentarze

komentarze