Wianki od kilku sezonów ślubnych stały się bardzo popularne. To idealny dodatek dla romantycznej panny młodej. Nie raz uważano, że wianek jest świetną alternatywą dla welonu czy toczka. A co jeśli Panna Młoda chce mieć i wianek i welon?

Wianek ślubny z welonem – TAK

Wianki to przepiękne ręcznie plecione nakrycie głowy zrobione z kwiatów i innych dodatków. Może być delikatny i subtelny, lub okazały. Bardzo dawno temu, takie wianki były standardem podczas ślubnej ceremonii. Welon pojawił się znacznie później.Dziś na szczęście ponownie pojawiły się na głowach przyszłych mężatek.  Wiele Panien Młodych ma dylemat między wiankiem a welonem. A może tak połączyć jedno z drugim? Wianek ślubny z welonem to oryginalne ale przepiękne połączanie na taką wyjątkową chwilę.

Nie każde połączenie idealnie do siebie pasuje. Dlatego warto wcześniej przetestować taką ewentualność i zamówić próbny wianek.

Kwiaty, ozdoby, gałązki…

Do wianka z welonem pasują rozpuszczone włosy jak i delikatne luźne upięcia. Wianek najczęściej wykonywany jest z sezonowych kwiatów. Jednak Panny Młode coraz częściej sięgają po dodatki w postaci koralików, gałązek, jarzębiny, piór a nawet szyszek! Ważne, aby stylizacja włosów nie była zbyt ciężka i obciążająca głowy. Warto wcześniej wykonać próbną fryzurę z wykorzystaniem wianka i welonu. Fryzjerka powinna pomóc w wyborze odpowiedniej fryzury, tak aby efekt końcowy był zachwycający. Dobra fryzjerka wykorzystuje odpowiednie kosmetyki do stylizacji włosów, tak aby fryzura trzymała się przez cały dzień i noc.

Cena

Wszytko zależy od upodobań Panny Młodej. Od tego jakie wybierze kwiaty i dodatki. Na cenę składa się też czas realizacji. Średnio za wianek zapłacimy w granicach 100-300 zł.

Jeśli nie możesz się zdecydować, wianek możesz wykorzystać do sesji ślubnej, na pewni będziesz wyglądać zjawiskowo! Zobacz wcześniej galerię naszych inspiracji!

O to nasze propozycje:

[gm album=28 module=phantom-pro]

fot. Pinterest,  Laura Murray Photography,  stofferphotography.com , stylemepretty.com, utterlyengaged.com

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Znalezienie drugiej połówki jest naprawdę nie lada wyzwaniem. Wiele osób…