Wieczór kawalerski: jak zawsze, tylko że lepiej

Wieczór kawalerski trudno uznać za jakąś szczególnie odkrywczą imprezę. W zdecydowanej większości przypadków odbywa się według tego samego schematu i właściwie nie ma w tym niczego złego. Warto jednak chwilę pomyśleć nad tym, jak ten prosty schemat udoskonalić, żeby impreza nie była po prostu jedną z wielu.

Podmianka na alkohole

Jeśli uważasz, że nie ważne co, byle trzepało, to dalej możesz nie czytać. Ale jeśli chcesz raczej zapamiętać wieczór kawalerski, a nie przypominać go sobie ze zdjęć, to możesz na poważnie rozważyć zamianę zwykłego klubowego lub barowego menu na jakiś mniej typowe alkohole. Gdyby z jakiegoś powodu nie udało ci się zorganizować tego na lokalu, barman może podjechać tam, gdzie chcesz – mobilny barek to coraz powszechniejsza usługa, która pozwala odkryć alkohol na nowo, niekoniecznie kierując się tylko woltażem. W wielu miastach są też jako atrakcje dodatkowe organizowane różne wycieczki piwnym czy spirytusowym szlakiem. Zorientuj się, co dzieje się w twojej okolicy, bo może coś takiego pozwoliłoby przerwać monotonię kawalerskich.

Bez striptizu się nie liczy

Absolutnie nie ma mowy, żeby wieczór kawalerski odbył się bez striptizerki. Tylko może zamiast szukać dziewczyny gdzieś na lokalnym portalu ogłoszeniowym, skup się na tancerkach erotycznych, które zdobyły już odpowiednie doświadczenie, a striptiz mają we krwi. Bądźmy szczerzy: striptiz na wieczór kawalerski to dość trudna wbrew pozorom sztuka, która wymaga dobrania kostiumu, opracowania choreografii i tak dalej. A jeśli myślisz, że taniec erotyczny to coś, co robi się bez wcześniejszego przygotowania, to przygotuj się na to, że to będzie mocno przeciętny wieczór kawalerski. Striptizerka potrafi dopasować się do okoliczności i oczekiwań, ale to wymaga całkiem sporego wysiłku i dobrego przemyślenia całego show. Dlatego tak: striptiz na wieczór kawalerski to w zasadzie mus, ale nie próbuj organizować tego na tydzień przed wydarzeniem, bo skończy się potworną klapą. Aha, jeszcze jedno: profesjonalny taniec erotyczny jest nieco droższy, niż ci się wydaje, ale w zasadzie to żadna rewelacja, bo to samo dotyczy każdej atrakcji, jeśli ma reprezentować poziom wyższy niż akceptowalne minimum.

Zaplanowana spontaniczność

Wiele wieczorów kawalerskich odbywa się według podobnego planu: zaczniemy z tego klubu i zobaczymy, gdzie pójść dalej. I jasne, nie chodzi o to, żeby cała impreza odbywała się z zegarkiem w ręce, bo to zabija zabawę. Ale z drugiej strony – całkowite pójście na żywioł może nie pozwolić się imprezie nawet na dobre rozkręcić. Przede wszystkim są punkty, które, czy chcesz, czy nie, trzeba osadzić na sztywno w ramach czasowych (chyba że chcesz przegapić choćby występ striptizerki). Z drugiej strony – spontaniczność nie musi być pełna. Możesz na przykład wcześniej przejrzeć oferty lokalnych klubów i skontaktować się z obsługą kilku z nich. Być może będą w stanie zaoferować ciekawe warunki, a wtedy możesz z góry przynajmniej znać trasę, jaką pójdziecie w miasto. Kluczem do sukcesu jest połączenie planu i spontanu.

Oczywiście nie znajdziesz tu żadnego kalendarza ani planera, bez przesady! Znajdziesz za to kontakt, z którego powinieneś skorzystać, jeśli punktem kulminacyjnym ma być najlepszy taniec erotyczny w twoim życiu. Daj nam znać, a my zajmiemy się resztą. Zapraszamy na stronę Army of Lovers

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zakup obuwia narciarskiego bywa drażliwym tematem zarówno dla osób początkujących,…