Wielki finał akcji Imperium Kobiet i Formuły S Fitness

Za nami ostatni trening na warszawskim Torwarze, a tym samym wielki finał naszej akcji „Wiosenna Metamorfoza Czytelniczek Imperium Kobiet z Formułą S” pod okiem instruktorki Pauliny Sokół.

11 uczestniczek programu wzięło udział w intensywnych treningach gubiąc szybko i bezstresowo ponadprogramowe kilogramy dzięki autorskiej metodzie Formuła S Fitness.
metamorfozy imperium kobiet (3)

– Formuła S Fitness jest to trening interwałowy, przez co 3 razy szybciej spalamy tkankę tłuszczową. Oprócz redukcji tłuszczyku, wzmacniamy i rozciągamy mięśnie oraz ujędrniamy całe ciało. Intensywność zajęć i poziom zaawansowania ćwiczeń był dobrany do poziomu grupy oraz do indywidualnych potrzeb każdej z uczestniczek.– mówi Paulina Sokół.metamorfozy imperium kobiet (2) – Wraz z Pauliną, właścicielką szkoły SALSAFIT i autorką Formuły S Fitness chciałyśmy pokazać, że warto dbać o siebie. Wysiłek fizyczny pozwala rozładować negatywne emocje, z którymi coraz częściej nie potrafimy sobie radzić. Ruch powoduje, że chce się żyć. Ćwicząc regularnie, dbamy nie tylko o swoje ciało, zgrabną sylwetkę, ale także o dobre samopoczucie, a nasze ciało staje się atrakcyjne i zyskuje na tym nasza pewność siebie.– dodaje Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet.metamorfozy imperium kobiet (1)Każda z Czytelniczek otrzymała dodatkowo miesięczny pakiet wody DiuVitam, która odpowiedzialna jest za odkwaszenie organizmu i oczyszczenie ciała.

3 osoby, które przeszły najbardziej spektakularną metamorfozę wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do magazynu „Imperium Kobiet”. Są to: Anna Dembowska, Edyta Biniewska, Anna Kucińska. Panie otrzymają nagrody rzeczowe m.in. biżuterię, odzież, bieliznę, kosmetyki, książki, profesjonalne zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej, bezpłatne vouchery na badania USG piersi w jednej z najlepszych Klinik Chorób Piersi w Polsce – Korona.metamorfozy imperium kobiet (5)

– Warto było brać udział w tym projekcie. Poprawa humoru, lepsza forma fizyczna, a przede wzystkim nowe znajomości. Oby więcej takich inicjatyw– podsumowała Iwona Krześniak, jedna z uczestniczek.

Parterami akcji „Poczuj wiosnę!” były ekskluzywne marki: Tressore, M’onduniq, Axami, byPolala, Diu Vitam, Lavish, Rossmann, Klinika Korona, Bielenda i Fuerza.

fot. Piotr Wroniewicz

Share