Wózki dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

Kompletowanie wyprawki dla maluszka to wielka przygoda, ale także wcale nie taka łatwa sprawa, jak mogłoby się wydawać. Rodzice prędzej czy później stają przed wyborem pojazdu dla swojego dziecka, a rynek proponuje im ogrom możliwości: wózki 3w1, gondole, spacerówki składane na kilkanaście sposobów… Jak się nie pogubić?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze i skąd czerpać rzetelną wiedzę, by wybrany wózek niemowlęcy nie rozczarował po pierwszych tygodniach użytkowania? Tak naprawdę to bardzo indywidualna sprawa, ale ranking wózków można oprzeć na 3 fundamentach: sprawdzonym źródle informacji, parametrach technicznych i własnych potrzebach.

Najlepsze wózki dla dzieci – skąd czerpać informacje?

Niekoniecznie masz w znajomych świeżo upieczonych rodziców lub rodziców w ogóle. Co wtedy, gdy nie masz kogo zapytać o zdanie, a totalnie nie wiesz, który wózek niemowlęcy jest naprawdę dobry? Żyjemy w bardzo wygodnych czasach, kiedy naprawdę wszystko znajdziesz w Internecie. To właśnie tu stworzony jest niejeden ranking wózków, gdzie znajdziesz ich parametry i komentarze użytkowników. Co więcej, na Instagramie czy Facebooku możesz podejrzeć wózki gwiazd i znanych blogerek – to najlepsze źródło informacji o obowiązujących trendach. Rzetelny research wymaga czasu. Daj go sobie, by ustalić, co jest dla ciebie najważniejsze.

Wózek wielofunkcyjny czy wózek głęboki i spacerówka – parametry

Jak już wspominaliśmy, rynek produktów dla dzieci jest naprawdę szeroki. Dzisiaj wózki dla dzieci możesz wybierać już nie tylko na podstawie swoich gustów, ale przede wszystkim możliwości, które ci dają. Zanim więc ostatecznie podejmiesz decyzję, upewnij się, czy lepszym rozwiązaniem będzie dla ciebie wózek głęboki i późniejszy zakup spacerówki, czy może jednak wózek wielofunkcyjny. Współczesne wózki 3w1 mogą posłużyć ci nawet na 2 czy 3 lata. Ciekawą nowością jest także zupełna nowość na rynku – wózek Mima Xari, który wewnątrz siedziska ma gondolę. Nie ma zatem potrzeby osobnego jej zakupu.

wózek mima xari
Wózek mima xari

Wózek niemowlęcy – jakie masz potrzeby?

Najlepsze wózki dla dzieci to te, które odpowiadają na twoje potrzeby – dlatego ich wybór to naprawdę indywidualna sprawa. Rodzice kierują się nie tylko swoimi gustami, ale także miejscem, w którym mieszkają i planują poruszać się z dzieckiem, wielkością samochodu, planami na życie i własnymi pasjami. Dla niektórych więc idealnym rozwiązaniem będzie wózek głęboki w stylu vintage, dla innych – wózek sportowy, a pozostali wybiorą praktyczne wózki 3w1 na dużych, pompowanych i skrętnych kołach. Warto więc wziąć pod uwagę jak najwięcej aspektów swojego życia i przemyśleć, jak bardzo wkrótce się zmieni.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Oddawanie do pojemników na odzież używanych ubrań to dość powszechny…