Wynajem busa 9-osobowego do transportu gości weselnych

Organizacja transportu pary młodej oraz gości weselnych może przysporzyć nam sporo problemów. W celu prawidłowej organizacji takiego przedsięwzięcia powinniśmy zacząć planować je odpowiednio wcześniej, aby nie dopuścić do żadnych nieporozumień.

Transport gości weselnych

Młoda para najczęściej wybiera transport samochodem luksusowym, zabytkowym bądź powozem konnym. Natomiast jeśli chodzi o gości, to zdecydowanie najlepszym wyborem będzie transport busem 9-osobowym, ponieważ pomieści on największą liczbę osób i będzie najbardziej ekonomiczny. Szukając busa do rozwożenia gości weselnych, warto przejrzeć oferty firm, które najczęściej są zamieszczone na ich stronach internetowych. Wiele tego rodzaju witryn takich jak przykładowo kuszewski-busy.pl, należąca do firmy Kuszewski Busy – wynajem busów Wrocław, daje możliwość przesyłania wiadomości za pomocą formularza kontaktowego. Dzięki temu możemy porównać oferty kilku przewoźników i wybrać tą, która najbardziej spełnia nasze oczekiwania.

Jak wyglądają polskie wesela?

Ostatnimi czasy coraz więcej par młodych decyduje się na kameralne uroczystości weselne. Mimo wszystko wesela ze sporą ilością gości wciąż są często spotykane w naszym kraju. Statystyki mówią jasno, że Polacy wydają na wesele średnio od 20 do 40 tys. zł. Natomiast liczba gości weselnych wynosi średnio od 50 do 100 osób. Jednak aż 1/3 osób, które wzięły udział w ankiecie przeprowadzonej przez portal OLX stwierdziła, że na ich uroczystości weselnej pojawi się od 100 do 200 osób. Z tego powodu wesele to uroczystość wiążąca się z ogromnymi wydatkami, również tymi, które dotyczą transportu. 

Jak zaplanować transport gości weselnych?

W momencie, gdy posiadamy już pełną listę osób, którzy pojawią się na weselu, możemy na spokojnie zacząć organizować transport gości weselnych. Na początku warto zacząć od zapytania gości, czy chcieliby skorzystać ze zorganizowanego transportu weselnego..

Samochód z wypożyczalni busów Kuszewski we Wrocławiu

Następnie, możemy zabrać się za wybór odpowiedniego środka transportu oraz ustalenie dokładnej trasy,  a także miejsca i godziny odebrania naszych gości. Warto przedyskutować te aspekty również z gośćmi. Wiadomo, że niektórzy z nich zdecydują się na przyjazd i odjazd we własnym zakresie. Jednak z pewnością znajdą się również osoby, które z chęcią skorzystają z opcji transportu zbiorowego z kościoła bądź urzędu do sali weselnej.

W przypadku odwożenia gości weselnych, powinniśmy pamiętać o tym, że zapewne będą oni kończyć zabawę weselną o zupełnie różnych godzinach. Z tego powodu należy poinformować o tym kierowcę, który będzie odpowiadał za transport gości weselnych.

Najlepszy transport na wesele – bus 9-osobowy

Wesele wiąże się z uczestnictwem, a także przybyciem wielu gości. Z tego powodu warto zadbać o wygodny transport busem na wesele. Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie 9-osobowego busa, który okaże się znacznie bardziej korzystny pod względem finansowym, aniżeli transport gości samochodem osobowym. Nowoczesne busy zapewniają zarówno wygodę podczas jazdy, jak i odpowiednio dużo miejsca na ewentualny bagaż, a w tym przypadku raczej prezenty dla nowożeńców!

Wynajem busa do rozwożenia gości weselnych

Cały proces zamówienia busa na wesele jest bardzo prosty. Po skontaktowaniu się z daną firmą wynajmującą busy, powinniśmy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące ilości osób, godziny przyjazdu oraz trasy, którą będzie musiał pokonać kierowca w ramach rozwiezienia wszystkich gości weselnych. Warto zadbać o to, aby trasa była odpowiednio zaplanowana pod względem logistycznym. Ułatwi to pracę kierowcy busa oraz pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu. Kierowca busa oczywiście może odebrać gości weselnych z dowolnego miejsca, które wybierzemy. Analogicznie sprawa wygląda w przypadku rozwożenia gości po weselu.

Wynajem 9-osobowego busa w celu rozwożenia gości po weselu jest bardzo rozsądny przede wszystkim pod względem finansowym. Koszty związane z wynajęciem busa, są znacznie niższe w porównaniu do transportu gości z wesela taksówką bądź samochodami prywatnymi. 

Umowa z firmą oferującą usługi przewozu gości weselnych

Wydaje się, że najlepszą opcją na transport gości weselnych będzie zlecenie takiej usługi firmie, która zajmuje się tym w pełni profesjonalnie. W ramach takiej współpracy powinniśmy bezwzględnie zadbać o to, aby podpisać umowę z daną firmą. Powinny znaleźć się tam informację m.in. o tym, o której godzinie i z jakiego miejsca powinni zostać odebrani goście. Oprócz tego powinny znaleźć się zapiski o tym, że firma gwarantuje bezpieczeństwo naszym gościom oraz całodobową pomoc. Zawarcie współpracy z firmą oferującą transport gości weselnych pozwoli nam również przedyskutować wszelkie aspekty logistyczne z doświadczonymi pracownikami wypożyczalni busów.

Jak więc widać, problem z transportem gości na wesele może zostać rozwiązany w bardzo prosty sposób. Należy jedynie odpowiednio wcześniej zadbać o wynajęcie profesjonalnej firmy usługowej z tej branży.

Artykuł sponsorowany

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Odpowiednie buty trekkingowe są niezbędne na górskich szlakach. O ile…