Z czym łączyć tiulowe spódnice dla dziewczynek?

tiulowe spódniczki
Fot. www.manufakturafalbanek.pl

Nie da się ukryć, że tiulowe spódnice pokochały nie tylko kobiety, ale i dziewczynki. Nie ma się czemu dziwić. Tiul to materiał efektowny, lekki i pozwalający na tworzenie różnego rodzaju stylizacji. Dostępny jest w szerokiej gamie kolorów do wyboru. Jaką tiulową spódnicę wybrać dla swojej pociechy i jak ją stylizować? Z czym łączyć tiulowe spódnice dla dziewczynek?

Czym jest tiul?

Tiul to tkanina w formie lekkiej, delikatnej siateczki. Może być produkowana z różnych włókien np. poliestrowych, nylonowych lub jedwabnych. Zazwyczaj wykorzystuje się w tym przypadku poliester. 

Nazwa tkaniny wzięła się od niewielkiego miasteczka położonego we Francji – Tulle. To tam w XVIII wieku produkowano na szeroką skalę tiule, koronki i jedwabie. Zresztą tiul od dawna jest w tym kraju niezwykle popularny.

Z czym łączyć tiulowe spódnice dla dziewczynek
Fot.  www.manufakturafalbanek.pl

Tiulowe spódnice – jak je stylizować?

Tiulowe spódnice dodają nieco objętości w dolnej części ciała. Dlatego dobrze jest je łączyć z ubrankami nieco bardziej dopasowanymi. Na co dzień spódniczki z tiulu świetnie prezentują się zestawione z bluzkami, golfami czy body. Na specjalne okazje dziewczynce założyć można z kolej koszulę z kołnierzykiem lub aksamitny top. Możliwości jest więc całkiem sporo.

Z czym łączyć tiulowe spódnice? Czy ich kolorystyka ma znaczenie?

W ofercie sklepu internetowego https://manufakturafalbanek.pl/ znaleźć można efektowne spódnice tiulowe dla dziewczynek utrzymane w różnorodnej kolorystyce. Czy barwa produktu ma duże znaczenie podczas tworzenia stylizacji? 

Dziewczynki przepadają zazwyczaj za czerwonymi ubraniami. Ten kolor dobrze prezentuje się połączony z bielą, czernią, beżem i szarością. Można go zestawić także z odcieniami żółtego. Bardziej uniwersalne są jednak szare spódnice tiulowe. Łączyć je można w zasadzie z każdym kolorem. Podobnie jest zresztą z klasyczną czernią. Trudno o barwę bardziej formalną, elegancką. 

Oczywiście nie można zapominać także o tym, że dziewczynki zazwyczaj kochają róż. Ta barwa lubi się z czernią i bielą. W takim zestawieniu córka będzie prezentować się jednocześnie modnie i elegancko. 

Artykuł sponsorowany

Share