Zabiegi na okolice oczu, z których warto skorzystać!

Zabiegi na okolice oczu

Nie bez powodu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. To często pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę poznając nowe osoby. Warto zadbać o tę wyjątkowo wrażliwą strefę, która jako pierwsza daje znać o upływającym czasie. Co zrobić, by długo cieszyć się świetną kondycją okolic oczu lub wyraźnie poprawić jej stan? Podpowie Marcin Janusek, właściciel kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej Derma Instytut.

Ciągły stres, zmęczenie, niewystarczająca ilość spożywanych płynów w ciągu dnia sprawiają,      że nasza cera staje się szara i pozbawiona blasku- szczególnie szybko można to zaobserwować       w okolicach oczu, podobnie jak powstawanie pierwszych zmarszczek. Objawem utraty objętości kolagenu w skórze są drobne zagłębienia pod oczami, nazywane “doliną łez”. To właśnie ten proces jest odpowiedzialny za smutne, zmęczone spojrzenie z widocznymi cieniami. Zabiegi wypełniające dolinę łez w szybki sposób niwelują ten problem- skóra staje się jędrna i rozjaśniona, a zmarszczki wyraźnie spłycone. Dodatkowo, dzięki znieczuleniu miejscowemu nie musimy obawiać się bólu.

Każdy dostępny w Derma Instytut preparat przeznaczony do zabiegu, ma nieco inne właściwości. Specjaliści z kliniki pomogą w doborze tego najodpowiedniejszego.

BELOTERO SOFT

Ten innowacyjny produkt dedykowany leczeniu okolicy oka i likwidacji cieni pod oczami posiada niskie właściwości higroskopijne, dzięki czemu nie pęcznieje po wstrzyknięciu i układa się             w jednorodną formę płaszcza, przykrywającego ciemny obszar pod oczami. Nie ma więc żadnego ryzyka powikłań w postaci grudek i nierówności. Zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Bezpieczeństwo idzie     w parze z gwarancją niesamowitych rezultatów. Efekt to natychmiastowo wyrównana, wygładzona                   i rozświetlona powierzchnia oka.

LIGHT EYES ULTRA

Wyjątkowa kombinacja zawierająca kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C      i heksapeptydy jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cieniami pod oczami, opuchlizną oraz zmarszczkami. Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu. Dzięki serii trzech zabiegów wykonanych techniką mezoterapii w okolicy powieki dolnej efektem świeżego, radosnego spojrzenia możemy się cieszyć przez długi czas.

RRS EYES

Maksymalne nawilżenie, rozjaśnienie ceni pod oczami oraz wyraźna poprawa mikrokrążenia. Unikatowy skład preparatu to narzędzie do zadań specjalnych. Dzięki temu zabiegowi możemy nie tylko wpłynąć na kondycję naszej skóry pod oczami, ale także poprawić kontur oczu. Formuła zaprojektowana do płytkich i głębokich wypełnień doliny łez wykazuje również niezwykle ważne działanie antyoksydacyjne. Dzięki multi-efektom, RRS EYES jest jednym z najpopularniejszych              i najchętniej wykonanych zabiegów na okolice oczu.

EYE BAG SOLUTION

Innowacyjna mezoterapia na worki pod oczami przy użyciu koktajlu Dermaheal Eyebag Solution, który zawiera peptydy biomimetyczne to sposób na wygładzenie, uelastycznienie i mocne napięcie skóry pod oczami. Połączenie składników aktywnych poprawia mikrokrążenie i stymuluje drenaż redukując worki i opuchnięcia wokół oczu oraz zapobiegając zastojom limfatycznym. Preparat zmniejsza ekspresję czynników adipogenetycznych zapobiegając odkładaniu tłuszczu oraz stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe okolic oczu. Dodatkowo działa rozświetlająco   i rozjaśniająca na skórę. Prawdziwa moc składników aktywnych dla spektakularnych efektów.

DARK CIRCLE SOLUTION

Dermaheal Dark Circle Solution to nowoczesny koktajl do mezoterapii skóry wokół oczu z unikalnymi peptydami biomimetycznymi, redukujący cienie wokół oczu. Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra jest rozświetlona, zwiększa się jej elastyczność i napięcie. Unikalne połączenie peptydów biomimetycznych nawilża skórę wokół oczu redukując nawet wyjątkowo widoczne cienie i oznaki zmęczenia – dając efekt świeżego i promiennego spojrzenia. Preparat zmniejsza syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika- tym samym powstawaniu cieni wokół oczu. Nie tylko walczy, ale również zapobiega!

Z problemem cieni czy „worków” pod oczami zwraca się do nas ogromna ilość pacjentów. Newralgiczna strefa wymaga szczególnej pielęgnacji, dlatego w Derma Instytut od lat dobieramy najlepsze preparaty dostosowane do oczekiwań wymagających klientów. Pozornie podobne produkty dają różne efekty w nieco innych obszarach. Na popularność tego typu zabiegów wpływa fakt, że są bezbolesne i małoinwazyjne. Odświeżenie spojrzenia nie kosztuje wiele, a czasem pomaga pozbyć się nie tylko kompleksów, ale również kilku lat.”- mówi Marcin Janusek, właściciel kliniki Derma Instytut.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na:  https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Materiał partnera

Share