Zadbaj naturalnie o swoją skórę latem! Zapraszamy na Targi Natural Beauty!

Wakacje już niedługo, a Twoja skóra nie wygląda najlepiej? To ostatni dzwonek, aby zadbać o swoje ciało tuż przed urlopem. Potrzebujesz odpowiedniej pielęgnacji i najlepszych, naturalnych kosmetyków na lato. Zapraszamy na 22. edycję Targów kosmetyków naturalnych i wegańskich Natural Beauty (www.targinaturalbeauty.pl), która odbędzie się w dniach 11-12 czerwca we Wrocławiu w Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń. Targi będą częścią wielkiego festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), który przypomina na czym polegają świadome zakupy!

WSTĘP BEZPŁATNY

Codzienna pielęgnacja na lato!
Tęsknicie za latem, słońcem i morską bryzą? Nowa pora roku to wyzwanie dla naszej skóry, dlatego koniecznie dostosujcie codzienną pielęgnację do zmieniających się potrzeb.

Na targach kosmetyków naturalnych i wegańskich Natural Beauty będzie można kupić kosmetyki najlepiej dopasowane do rodzaju skóry, bowiem doradzać klientom będą profesjonaliści. Gdzie na co dzień można ich spotkać? Raczej nie w sieciowej drogerii, w której sprzedawca jest anonimowy… i gdzie wyboru trzeba dokonać samodzielnie.

Zapraszamy na targi po wiedzę i indywidualne porady.

Świadomość ma sens!

Kosmetyki naturalne to takie, które zawierają składniki pochodzenia naturalnego i/lub z upraw ekologicznych. Skład ma tu kluczowe znaczenie. Wybierając takie kosmetyki przyczyniamy się do wsparcia w dbaniu o naszą planetę. Produkcja takich kosmetyków nie wpływa negatywnie na środowisko.

Jakie są zalety stosowania naturalnych kosmetyków?

Przede wszystkim mają przemyślany, konkretny i nierzadko krótki skład. Nie zawierają szkodliwych substancji, które mogą zaburzać gospodarkę hormonalną, uczulać, itp. Naturalne substancje zawarte w kosmetykach pozytywnie wpływają na skórę, włosy, paznokcie. Opracowane są przez ekspertów. Takie kosmetyki nie zawierają konserwantów, SLS, PEG-ów i innych składników, które mają negatywny wpływ. Jest to bardzo ważne, szczególnie dla osób, które mają problemy skórne, czy są alergikami.

Kosmetyki naturalne są przyjazne dla osób z wrażliwą i delikatną skórą. Często są ekonomiczne i bardziej wydajne niż sieciówkowe produkty.

Nie zapomnij o bezpieczeństwie!

Kosmetyki naturalne są gwarancją bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne. Kompozycja różnych olejków, roślinnych dodatków, chelatów, zapewnia nam komfort. Kosmetyki są przebadane, posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają ich jakość.

Opakowania są ważne!

Kosmetyki, które pojawią się na targach, oprócz naturalnego składu, posiadają też odpowiednie, ulegające biodegradacji opakowanie, czy też możliwe do przetworzenia, a nierzadko powstałe z recyklingu.

Etyka polskich marek kosmetycznych

To bardzo ważna wartość, szczególnie w dzisiejszych czasach. Podczas targów znajdziecie wiele kosmetyków wegańskich, które nie zawierają w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Ponadto nie przeprowadzane są testy na zwierzętach. Filozofie marek oparte są na konkretnych i jasnych wartościach, które wpływają korzystnie na różne elementy naszego życia.

Czy kosmetyki naturalne działają?

Tak. Ale trzeba je regularnie stosować. Jeśli Twoja skóra jest przyzwyczajona do chemicznych kosmetyków, różnice zauważysz bardzo szybko. Naturalne kosmetyki oparte są o substancje aktywne, każdy składnik działa pozytywnie na skórę, czy włosy. W sieciówkowych produktach czasami składniki aktywne znajdują się w śladowych ilościach. Zawsze przed dokonaniem zakupów czytaj skład. INCI to międzynarodowa nomenklatura dla składników kosmetycznych i jest obowiązkowa na każdym produkcie. Pamiętaj: składniki w INCI uszeregowane są od tego, którego jest najwięcej, do tego którego jest najmniej. Dlatego trzy pierwsze składniki są najważniejsze.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/373875698020034
www.kupujswiadomie.pl

www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
11-12 czerwca w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami Natural Beauty pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/434646048399416

 

Targi roślin, kwiatów i dekoracji Zielono Mi

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/671554047452821

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/1158552274903231

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/966834124025639

Lodowa Uczta

www.facebook.com/events/1428185637640733

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Dopadła Ciebie alergia? Masz problem z zatkanym nosem lub łzawiącymi…