Zestawy na świąteczne spotkania

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym chcemy wyglądać elegancko  i wyjątkowo.  Spotkania z rodziną i przyjaciółmi przy Wigilijnej kolacji warto podkreślić uroczystym strojem. Czerwień, czerń, biel i zieleń to kolory niezmiennie kojarzące  się ze Świętami Bożego Narodzenia. Poniżej przegląd modnych zestawów, w których oczarujemy najbliższych.

Na pewno sprawdzą się zestawy klasyczne, jak biel i czerń. Proponujemy czarną spódnicę, klasyczne szpilki oraz białą koszulę.  Złota biżuteria doda ciekawego charakteru całej stylizacji i podkreśli podniosłość wydarzenia jakim bez wątpienia jest świąteczny czas z bliskimi.

Yes dress ! Sukienka to zawsze dobry wybór. W zależności od koloru i kroju, możemy tworzyć eleganckie zestawy idealne na świąteczne przyjęcia. Postaw na klasykę,  jak czerń czy granat, albo wybierz wersję bardziej kobiecą – w czerwonym kolorze.

Zamiast biżuterii, stylizację na świąteczne spotkanie z najbliższymi możemy ozdobić ubraniami z aksamitu. W tym sezonie modny bordowy oraz granatowy doda  świąteczno – imprezowego charakteru. Ubrania można wykorzystać później przy okazji Sylwestra lub karnawałowych przyjęć.

Całość stylizacji warto uzupełnić o ciepłe, wygodne buty. Będą wyglądać elegancko i pasować do świątecznego charakteru.

Klasycznie:

zestaw-1

Sukienki:

zestaw-2

Aksamit:

zestaw-3

Buty:

 zestaw-buty

Adresy sklepów:

 

http://www.orsay.com/

http://www.promod.pl/

http://myspringfield.com/pl/

https://www.selfieroom.pl/

http://www.mytshirtdress.pl/

http://molton.pl/

GANT

http://www.mytshirtdress.pl/

http://molton.pl/

GANT

Share