Bohemian Youngster – ubrania boho dla dzieci

Bohemian Youngster to młoda, polska, prężnie rozwijająca się marka odzieży dla dzieci. Może pochwalić się kilkoma naprawdę ciekawymi i oryginalnymi kolekcjami. Marka stworzona została przez dwie siostry z Warszawy. Z miłości do boho, z miłości do natury i oczywiście z miłości do dzieci (nie tylko swoich własnych).

Bohemian Youngster jako swój znak rozpoznawczy traktuje długie spódnice dla dziewczynek zarówno w długościach maxi jak i 7/8 oraz midi.

Wszystkie ubranka szyte są ręcznie w domowej manufakturze na warszawskim Żoliborzu przez jedną z sióstr. Co ciekawe i jednocześnie wyróżniające markę na tle innych to możliwość wykonania modelu w dokładnie takim rozmiarze jaki potrzebujesz. Jeżeli spodoba Ci się coś z oferty BY, a niestety nie ma odpowiedniego rozmiaru, (na przykład potrzebujesz rozmiaru pośredniego z pośród oferowanych) to dziewczyny z BY uszyją wybrany przez Ciebie produkt zgodnie z wymiarami podanymi przez Ciebie. W ten sposób masz pewność, że otrzymasz produkt dokładnie taki jaki potrzebujesz/ A raczej potrzebuje młoda dama, która zostanie obdarowana wybranym przez Ciebie ciuszkiem.

Ubrania w stylu boho dla dzieci

Ubrania boho dla dzieci

Boho to styl , który już od kilku lat niezmiennie gości na pokazach mody i w kolekcjach największych projektantów. Mimo tego, że na pierwszy rzut oka styl kojarzy się z latem, to tak naprawdę delikatność, zwiewność i naturalność tego stylu podkreślają grube swetry, kurtki typu ramoneska. Wełniane czapy lub obszerne szale oraz ciężkie buty ,a nawet kalosze, czyli fragmenty odzieży typowe dla mody wiosennej lub jesiennej.

Bohemian Youngster spośród innych marek odzieżowych dla dzieci, wyróżnia również sposób komunikacji.

Na stronie Bohemian Youngster znajdziecie ciekawy blog z mnóstwem informacji związanych z tzw. wolnym chowem, modą, podróżami czy szeroko rozumianym parentingiem. Artykuły pisane są przez założycielki marki i bardzo często dotyczą ich samych – ich przemyśleń lub po prostu osobistych doświadczeń. Dziewczyny z BY starają się stworzyć nie tylko estetyczną i modną markę odzieżową, ale również zbudować społeczność miłośniczek boho. Otwierają się przed czytelnikami i zapraszając ich do swojego świata ubrań boho dla dzieci.

Ubrania w stylu boho dla dzieci

Co jeszcze ,oprócz wspominanych spódnic, znajdziecie w ofercie Bohemian Youngster?

BY oferuje również oversizowe bluzy, bluzeczki, lekkie spodnie oraz przepiękne sukienki. Modele zostały tak zaprojektowane aby można je było bez ograniczeń łączyć ze sobą tworząc wyjątkowe i ciekawe zestawy. Wszystko utrzymane jest w ciepłych, zgaszonych kolorach nawiązujących do naturalnych barw występujących w przyrodzie. Do natury nawiązują również nazwy poszczególnych modeli a także samych kolekcji. Możecie wybierać spośród 4 dotychczas stworzonych przez BY kolekcji: Power of Nature, Forest, Flowery Meadow oraz Summer Breeze. [gm album=378]

Udało nam się od dziewczyn wyciągnąć, że już za chwileczkę ,już za momencik marka wkroczy na rynek z nową kolekcją SS2019/2020, która jest już gotowa i trwają ostatnie prace dopieszczające. 

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jeśli z rozmów o seksie i seksualności robimy "tę rozmowę"…