Komfortowa i bezpieczna pościel dla maluszka

bezpieczna pościel dla maluszka (2)

Muślin to niezwykle delikatna tkanina, nie dziwi więc, że cieszy się coraz większą popularnością wśród producentów pościeli dla dzieci. Pościel muślinowa jest doskonałym produktem z punktu widzenia komfortu maluszka oraz bezpieczeństwa jego wyjątkowo wrażliwej skóry.

Naturalny komfort dla ciała

Muślin to rodzaj tkaniny, którą cechuje charakterystyczny splot, przekładający się na delikatność materiału i jego gładką strukturę. Najbardziej popularny jest muślin bawełniany, ale można też spotkać muślin wykonany z innych naturalnych surowców. Charakterystyka splotu sprawia, że materiał ten jest lekki, bardzo przewiewny i posiada właściwości oddychające. Właśnie z tego powodu zauważyć można duże i stale rosnące zainteresowanie produktami wykonanymi z tkanin muślinowych. Doceniają je przede wszystkim rodzice małych dzieci, którzy coraz chętniej decydują się na wybór ubranek czy pościeli wykonanych z muślinu. Kupując produkty dla maluszków, zwracają uwagę na ich wpływ na delikatną, wrażliwą dziecięcą skórę. Pościel muślinowa marki Mulinek przekonuje przewiewnością, lekkością i oddychającą strukturą.

musztardowa pościel dla dzieci mulinek

Wyjątkowa jakość dla twojego dziecka

Pościel muślinowa dla noworodka czy niemowlęcia powinna spełniać najbardziej rygorystyczne standardy, jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo. Z tego względu warto zwrócić uwagę na produkty wykonane z muślinu z certyfikatem GOTS. Certyfikat ten gwarantuje, że tkanina została wykonana z wykorzystaniem włókien organicznych. Uprawy, z których pochodzą te włókna, muszą spełniać szczegółowe wymogi i być prowadzone ekologicznie. Warto wiedzieć zatem, co kryje się za skrótem GOTS. Wybór produktów opatrzonych tym certyfikatem da gwarancję najwyższej jakości i zadowoli rodziców zwracających uwagę na ekologiczne pochodzenie surowców, a dziecku zagwarantuje bezpieczny sen w delikatnej dla skóry pościeli. Nie można też zapominać o wpływie tkanin muślinowych na komfort termiczny. Przewiewność muślinu chroni przez przegrzaniem, co jest szczególnie ważne zwłaszcza w ciepłe dni.

Pomysł na prezent dla noworodka

Znając zalety muślinu, warto wziąć pod uwagę wybór pościeli z tej tkaniny poszukując odpowiedniego prezentu dla noworodka czy niemowlęcia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i modeli pościeli, a jednym z nich jest pościel muślinowa z wypełnieniem. Taki produkt doskonale sprawdzi się przy małym dziecku – łatwo uprać pościel w całości wraz z wkładem i zadbać o czystość i bezpieczeństwo w otoczeniu maluszka. Produkty pościelowe z muślinu występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować komplet dla noworodka, który będzie korzystać z niego w gondoli w wózka czy też w łóżeczku. Dla niemowląt i większych dzieci można natomiast wybrać większy rozmiar, który posłuży z pewnością przez dłuższy czas. Taki prezent docenią na pewno rodzice, dla których zazwyczaj praktyczne i przydatne prezenty to najlepsze upominki dla małego dziecka.

Gdzie kupić komplet muślinowy?

Muślin naturalny z bawełny organiczej jest dzisiaj bardzo popularny i chętnie wybierany przez świadomych rodziców, dlatego można kupić ją bez większych problemów. Muślinowa pościel dla dziecka dostępna jest także w internecie w sklepie marki Mulinek – wygodnie, dostępne od ręki i z szybką dostawą (wysyłka w 24h) pod wyznaczony adres, aby zakupy były jeszcze łatwiejsze.

sklep Mulinek.pl

www: www.mulinek.pl
e-mail: sklep@mulinek.pl

facebook: https://www.facebook.com/MulinekOfficial/
instagram: https://www.instagram.com/mulinek_pl/

Share