Laktator elektryczny Canpol – jak go używać?

Laktator elektryczny Canpol

Laktator elektryczny Canpol jest bardzo poręcznym urządzeniem, które na pewno pokocha każda świeżo upieczona mama. Posiada bardzo intuicyjny program, który łatwo jest obsługiwać. W przypadku mam, które muszą wrócić do pracy lub maja zbyt dużo pokarmu, laktator elektryczny może okazać się bardzo pomocny.

Jak używać laktatora elektrycznego Canpol?

Laktator elektryczny Canpol posiada kilka rodzajów pogramów, które maja na celu imitować ssanie dziecka. Dzięki temu laktacja nie jest zaburzona, a pokarm znacznie łatwiej jest odciągnąć. Na samym początku należy dokładnie oczyścić zarówno pojemnik, do którego będzie wpadał pokarm, jak również samą nasadkę, którą przykładamy do piersi. Ważne, by wejście do nasadki było skierowane w stronę sutka. Następnie wybieramy na ekranie LED odpowiedni program do odciągania. Zaczynamy od programu, który rozpoczyna lekki i delikatny masaż. Dzięki niemu możemy bardzo delikatnie zacząć stymulować laktację. Warto sprawdzić rankingi laktatorów elektrycznych, aby wybrać najlepszy laktator elektryczny.

noworodek

Później siłę ssania zmieniamy za pomocą aż 18 różnych trybów pracy. Dzięki aż 9 ustawieniom siły ssania samodzielnie można wybrać jaka siła będzie dla nas odpowiednia. Po odciągnięciu pokarmu laktator wyłączamy i delikatnie zdejmujemy nasadkę z piersi. Myjemy pod bieżącą wodą zarówno przewód odprawadzający pokarm, jak również nasadkę i adaptor do butelek. Butelkę z pokarmem szczelnie zamykamy i możemy ją przechowywać w lodówce przez kilka godzin zanim podamy ją dziecku. Do zestawu dołączony jest specjalny smoczek antykolkowy oraz pokrywka, która ma na celu chronić smoczek przed zabrudzeniem.

Czemu laktator Canpol jest dla nas odpowiedni?

Przede wszystkim wyróżnia się bardzo intuicyjną obsługą. Możemy wybrać spośród aż 9 programów pracy. Dodatkowo można również ustawić 18 trybów ssania, dzięki czemu odciąganie pokarmu nie musi kojarzyć się nam z dyskomfortem. Lekki masaż podczas odciągania pokarmu ma na celu stymulować laktację co sprawia, że nie zostanie ona zaburzona. Otrzymał on certyfikat Instytutu Matki i Dziecka, przez co mamy pewność, że jest on bezpieczny do stosowania przez mamy.

Do zestawu dołączona jest również butelka z odpowiednio zbudowanym smoczkiem, który nie zaburzy u dziecka odruchu ssania piersi. Posiada on również bardzo intuicyjny wyświetlacz LED, który pozwala na lepsze ustawienie odpowiedniego dla nas programu. Wszystkie elementy laktatora są możliwe do dokładnego wyczyszczenia, co znacznie poprawia jakość jego użytkowania, a przede wszystkim zapewnia odpowiednią sterylność.

Artykuł sponsorowany

Share