Międzynarodowy Dzień Kobiet. Równości kobietom na całym świecie. #EqualEverywhere

Równouprawnienie to temat, który nadal wzbudza wiele emocji. Niestety w każdej części świata kobiety i dziewczęta nadal są dyskryminowane i cierpią z powodu przemocy. W tym roku, wspierając Międzynarodowy Dzień Kobiet, Crocs nawiązał współpracę z UNFoundation, wspierając ich globalną kampanię #EqualEverywhere. Rozpoczęta w 2020 roku odniosła fenomenalny sukces docierając do 14 milionów ludzi z 20 krajów, którzy mają głos i mogą przyczynić się do poprawy sytuacji kobiet na całym świecie. Jest flagową kampanią ONZ na rzecz równości płci.

W 2021 roku kampania zgromadzi aktywistów, adwokatów, influencerów oraz wpływowych parterów międzynarodowych, aby mogli zadeklarować wspólnie hasło: „Nie przestaniemy, dopóki dziewczęta i kobiety nie osiągną #EqualEverywhere”

Crocs z dumą wspiera wysiłki UNFoundation mające na celu zapewnienie równości kobietom i dziewczynom na całym świecie.

Dołącz do Fundacji ONZ, jej partnerów i ludzi na całym świecie, angażując się w #EqualEverywhere. Razem możemy podejmować większe i szybsze działania na rzecz równości płci w każdym miejscu i każdej dziedzinie życia. Udostępnij na swoich social media #EqualEverywhere, zawalcz razem z nami o lepszą, bezpieczną przyszłość.

Materiały prasowe

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? To pytanie, które zadaje sobie każdy,…