Natural Beauty – targi kosmetyków naturalnych i wegańskich ponownie we Wrocławiu!

Ekologiczne kremy, mydła, balsamy, środki gospodarstwa domowego oraz naturalne świece. Te i wiele innych naturalnych produktów będziecie mogli znaleźć na odbywających się już po raz 19. Targach Natural Beauty (www.targinaturalbeauty.pl), będących częścią festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl). W dniach 23-24 października Centrum Kultury Czasoprzestrzeń, czyli dawna Zajezdnia Dąbie we Wrocławiu zapełni się polskimi markami oraz manufakturami kosmetyków naturalnych i wegańskich. Nie zabraknie również przedstawicieli znanych i popularnych zagranicznych firm kosmetycznych. Targi Natural Beauty będą częścią festiwalu #KupujŚwiadomie (www.kupujswiadomie.pl), podczas którego swoje oferty zaprezentuje 120 wystawców z całej Polski.

WSTĘP BEZPŁATNY

Kosmetyczna moda na ekologię

Jesteś fanką ekologicznych, polskich kosmetyków? A może dopiero zainteresowałaś się tematem naturalnych i wegańskich produktów do pielęgnacji? Nie może Cię zatem zabraknąć na Targach Natural Beauty, podczas których nasze rodzime marki i małe lokalne manufaktury będą prezentowały swoje ekologiczne wyroby. To wyjątkowe, kosmetyczne wydarzenie wpisuje się w globalny trend propagujący stosowanie w pielęgnacji i życiu codziennym kosmetyków i produktów pochodzenia naturalnego. Na odwiedzających będą czekały stoiska wypełnione po brzegi, powstałymi z roślin i minerałów kremami, balsamami, mydłami i sojowymi świecami, stanowiącymi zdrowszą alternatywę dla tradycyjnych produktów obecnych na rynku.

Naturalne i wegańskie kosmetyki od lokalnych producentów

Udział w wydarzeniu zapowiedziało wiele znanych, ekologicznych marek oraz małych rodzinnych firm, które ogromny nacisk kładą na naturalny skład swoich produktów, używają tradycyjnych metod wyrobu, a ich produktów próżno szukać w sieciówkowych drogeriach. Przyświecające targom hasło #KupujŚwiadomie zwraca uwagę na rozsądne i przemyślane zakupy. Warto kupować kosmetyki, które mają oryginalne i naturalne składy, już na pierwszy rzut oka przyciągają nas swoją jakością wykonania oraz przede wszystkim są tworzone przez naszych polskich producentów i lokalne manufaktury, co czyni je wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Dlaczego warto kupować produkty polskich marek?

Zalet jest naprawdę dużo. Małe, kilkuosobowe firmy i manufaktury nie tworzą ogromnych, masowych produkcji. Skupiają się przede wszystkim na jakości produktów, na tym czy będzie skuteczny i odpowiedni. Długi czas poświęcają na opracowanie autorskich receptur. Większość kosmetyków przygotowywana jest ręcznie, opakowania wielu produktów są biodegradowalne, a opakowanych jest w kartoniki z recyklingu. Kupując polski produkt mamy gwarancję nie tylko jakości, ale odpowiednio stworzonego biznesu, w zgodzie z naturą czy poszanowaniem godności człowieka. Warto wiedzieć, że kupując polski kosmetyk wspierasz nasz rodzimy biznes.

Dołącz do wydarzenia!

www.facebook.com/events/1502654830096035

www.kupujswiadomie.pl

www.targinaturalbeauty.pl

Kiedy?
23-24 października w godz. 11:00-18:00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń

Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3

Poza Targami Natural Beauty pojawią się również:

Targi mody autorskiej Fashion Meeting

www.fashionmeeting.pl

www.facebook.com/events/253469236654804

Zielono Mi – targi roślin, kwiatów i dekoracji

www.targizielonomi.pl

www.facebook.com/events/577619026762745

Słodko Gorzko – festiwal słodkości, kawy i czekolady

www.slodkogorzkofestiwal.pl

www.facebook.com/events/534029461164025

Dzika Uczta – zlot food truck’ów i restauracji

www.dzikauczta.pl

www.facebook.com/events/422239369372641

Partner: Czasoprzestrzeń – Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Organizatorzy: Natural Beauty, Fashion Meeting, Zielono Mi, Słodko Gorzko, Dzika Uczta

Share