Pożegnanie Natalii Piguły

Informacja prasowa

Pożegnanie Natalii Piguły przed wyjazdem na Miss Intercontinental 2013

W poniedziałek, 2 grudnia w Berlinie rozpoczęło się zgrupowanie jednego z najstarszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Intercontinental 2013. Polskę reprezentuje Miss Polonia Województwa Łódzkiego i finalistka konkursu Miss Polonia 2012, Natalia Piguła z Łodzi. Finał konkursu odbędzie się 14 grudnia w Magdeburgu. W konkursie wezmie udział prawie 70 kandydatek z całego świata.

W Andrzejkową noc odbyło się wyjątkowe pożegnanie naszej Miss przed wyjazdem na konkurs. Podczas wydarzenia w restauracji Pod 5 Aniołami Natalia Piguła zaprezentowała swoje główne stroje na Miss Intercontinental: złotą suknię finałową projektu Arkadiusza Taraski, strój narodowy na motywach łowickich projektu Mai Koteckiej, który zaprezentuje na pokazie strojów narodowych oraz strój narodowy na finał wykonany ze 100 letniej góralskiej chusty projekty Anety Larysy Knap.

_MG_9054 

Podczas wieczoru nie zabrakło także andrzejowej wróżby dla naszej Miss Polonia: „Widać w kartach dwa tytuły, może być to jedno z pierwszych miejsc i nagroda dodatkowa. Możesz liczyć na poparcie męskiej części jury. W konkursie będziesz miała jedną, mocną konkurentkę, w pewien sposób będzie do Ciebie podobna, ale to Ty wygrasz rywalizację”.

_MG_9239

Natalia Piguła jest studentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od kilku lat pracuje jako modelka. Jej zainteresowania to fotografia, modeling oraz snowboarding. Wymiary naszej Miss to 88-62-92, wzrost 175cm.

 

Trzymamy kciuki za naszą Miss !!

 

fot. Kinga Wasilewska / IGO-ART

 

_MG_8992 _MG_9005 _MG_9088 _MG_9276 _MG_9289 _MG_9313 _MG_9365

 

Share