Schudnij naturalnie

Zbliża się wiosna i każda z nas marzy o tym, by zrzucić choćby kilka kilogramów. Jak to zrobić, by nie ucierpiało nasze ciało?

Zimą jemy większe objętościowo, bardziej tłuste i często smażone posiłki. Jest to naturalna potrzeba naszego organizmu, by utrzymać stałą temperaturę ciała, gdy na zewnątrz jest coraz zimniej. Powoli jednak zbliża się wiosna, a nikt z nas nie chciałby zostać z dodatkowymi kilogramami. Jak schudnąć, by nie wywoływać szoku w naszym ciele?

africanmango-home-top

Dieta to podstawa

Zacznij od zmiany nawyków żywieniowych. Ciało nie jest czymś, co musisz nakarmić, ale integralną częścią Ciebie. Traktuj je z szacunkiem i troską. Jedzenie, które mu dostarczasz, ma nie tyle sprawić, że będziesz najedzona, ale zbudować Twój organizm, dać mu energii i budulca, by było zdrowe i piękne. Dostarczaj mu więc posiłki, które zawierają wszelkie niezbędne witaminy oraz makro- i mikroelementy. Podstawowe zasady, które powinnaś zastosować:

  1. Jedz 4-5 posiłków dziennie. To banał, znany każdemu, ale szczerze – czy czasem nie jest tak, że Twoje posiłki to fast food w pracy i obfita obiadokolacja po powrocie do domu?
  2. Pij minimum 2 litry wody dziennie. Nasze ciało w 70% składa się z niej, a jej brak powoduje zaburzenia funkcjonowania organizmu.
  3. Do każdego posiłku zjedź warzywo. Ale: dwa plasterki pomidora na kanapce to nie jest wymagana porcja! Resztę warzywa, która Ci została, połóż na talerz i również zjedz, a kanapkę dodatkowo oprósz świeżym szczypiorkiem.
  4. Jeden posiłek dziennie zastąp zielonym szejkiem. Składa się on z zielonego warzywa i jednego lub maksimum trzech owoców. W ten sposób wraz z niewielką ilością kalorii dostarczysz sobie cennych składników, w tym chlorofilu oczyszczającego krew.
  5. Unikaj alkoholu, słodyczy i czerwonego mięsa, a także wszystkiego, co jest zbyt przetworzone. To nie służy Twojemu ciału, a Ty przecież je kochasz i chcesz dobrze traktować!

schudnij

Wspomóż ciało naturalnie

Udoskonalenie naszej diety zawsze służy naszemu ciału, nie zawsze jednak przynosi rezultaty w postaci widocznej utraty wagi. Winę za to zwykle ponoszą rozregulowany tryb życia i wcześniejsze głodówki, które nauczyły nasz organizm oszczędzać dostarczane kalorie na wypadek kolejnego głodu. Dlatego warto sięgnąć po suplement, który w naturalny sposób wspomoże nasz organizm w walce z kilogramami. Ważne, by tego typu preparat zawierał błonnik wspomagający trawienie, wzmagający uczucie sytości i zmniejszający łaknienie. Świetnym rozwiązaniem jest włączenie do diety African Mango (africanmango.pl) – suplementu opartego na naturalnym wyciągu z pestek afrykańskiego mango Irvingia Gabonensis. Dlaczego afrykańskie mango? Bo jest w 100% naturalnym środkiem, zawierającym m.in. 17 aminokwasów, kwasy omega 3 i 6, karotenoidy, witaminy A, C, K i z grupy B. Jego najcenniejszym składnikiem są nasiona, nazywane przez mieszkańców Afryki „Orzechami Dikka”. Wyciąg z tych pestek wg naukowców przyczynia się do usuwania szkodliwych toksyn i złogów metabolicznych z organizmu, spala tkankę tłuszczową i przyśpiesza przemianę materii, a także obniża poziom cholesterolu. Taki naturalny wspomagacz jest lepiej przyjmowany przez nasz organizm niż środki chemiczne.
Spokojna, zaplanowana na 3-4 miesiące zrównoważona dieta, wsparta naturalnym suplementem, da o wiele lepsze i trwalsze rezultaty niż błyskawiczna dieta-cud, gwarantująca przede wszystkim efekt jojo. Warto więc zainteresować się tym tematem już teraz, by w maju bez skrępowania założyć zwiewną sukienkę.

Share