Seksualna surogatka- zastępcza kochanka

Czy można nauczyć się seksu? Czy są osoby, które nie potrafią go uprawiać? Jednak tak, jeśli powstał taki zawód jak seksualna surogatka. W świecie, w którym wszystko kręci się wokół seksu znalazło się miejsce, znalazło się zapotrzebowanie na nietypowy i spotykający się z różnymi opiniami zawód.

Seksualna surogatka

To połączenie psychologa, seksuologa z trenerką. Jest tez nauczycielką i przyjaciółką, która pokazuje w jaki sposób powinno osiągać się pożądaną rozkosz. Kontrowersyjny zawód, który robi rewolucję na świecie.

seks surogatka (3)
Padma Deva- seksualna surogatka

Warto odnieść się do artykułu , który pojawił się w „Daily Mail”, dotyczącym seksurogatki. Na wiele nurtujących pytań, zgodziła się jej odpowiedzieć Padmy Deva. Padma Deva jest ponad 30-letnią atrakcyjną brunetką. Zawsze spotyka się z pacjentami w zaciszu pokoju hotelowego. Zwracają się do niej mężczyźni w różnym wieku od 25 lat do 65 lat. Mają oni nieudane życie seksualne, mają problem ze znalezieniem przyjemności podczas seksu, nie mają erekcji, mają przedwczesny wytrysk lub są nieśmiali. Sekssurogatka podkreśla, że w większości przypadków, mężczyznom chodzi o coś więcej niż tylko seks, chcą sprawić przyjemność swojej ukochanej, czyli uczucia, emocje są jak najbardziej pożądane. Nie ukrywa, że tylko terapia na kozetce i rozmowa są kluczem do sukcesu. Ważną role odgrywają ćwiczenia. Podczas ćwiczeń użycza ona swojego ciała, jako narzędzia do zaprezentowania czynności seksualnych. Nierzadko zdarza się, że sama uprawia seks z pacjentem, aby pomóc odkryć mu przyjemność. Do Padma zgłaszają się mężczyźni żonaci jak i single, ale także prawiczki. Wszystkich łączy jedno – chęć nauczenia się osiągania przyjemności seksualnej.

Jak wygląda terapia?

Na początku jest rozmowa z pacjentem. Nie zawsze jest to łatwa droga, ponieważ wielu mężczyzn ma problem z nieśmiałością. Jednak jeśli zgłosili się do seksualnej surogatka, pokonali pierwszą barierę i mają szansę na osiągnięcie celu. Po rozmowie i określenie problemu, przychodzi czas na ćwiczenia. Może brzmi to absurdalnie, ale z roku na rok, liczba seksualnych surogatek rośnie. Co ważne, musi być to osoba wykształcona w dziedzinie psychologii i seksuologii. Musi także posiadać odpowiedni certyfikat. Co ciekawe istnieje Międzynarodowego Stowarzyszenia Seksualnych Surogatek, które w odpowiedni i wykwalifikowany sposób uczy i wspiera przyszłe kochanki zastępcze.

seks surogatka (2)
Czy seksualna prostytutka to prostytutka?

Jeśli zaistniało zapotrzebowanie na rynku, powstał zawód jako odpowiedź na potrzeby typowego klienta. Zawód ten spotyka się z mieszanymi uczuciami, a w wielu sytuacjach uważany jest za niemoralny. Czy w tym przypadku psychologia połączyła się z prostytucją? Czy nauka buduje intymne relacje, czy jednak pokazuje przedmiotowo kobiece ciało? To kontrowersyjna metoda, która spotyka się z najgorszą opinią, szczególnie wśród żon. Padma Deva podkreśla jednak, że ma 100% zadowolenie i każdy jej klient ma odbudowaną samoocenę i poczucie własnej wartości.

Film „Sesje”

Aktorka Helen Hunt w filmie „Sesje” wcieliła się w postać seksualnej surogatka, która pomaga odkryć seksualne tajniki sparaliżowanemu mężczyźnie. Film ten idealnie obrazuje ten zawód. Pokazuje z czym tak naprawdę boryka się nauczycielka seksu. Jakie są jej zadania i w jaki sposób je wykonuje. Nie tylko rozmawia z pacjentem, ale także na własnym ciele demonstruje w jaki sposób doznać przyjemności seksualnej.

sekssurogatka sesjeKadr z filmu „Sesje”

Czy taki zawód sprawdziłby się w Polsce? Jak uważacie?

 

fot. pinterest.com

Kadry z filmu „Sesje”

#kapitalnebabki
Share