Wkładka do wózka – niezbędny gadżet dla każdego spacerowicza

Wkładka do wózka - niezbędny gadżet dla każdego spacerowicz

Macierzyństwo to piękny czas, zwłaszcza współcześnie, kiedy kobiety mogą całkowicie poświęcić się dziecku. Wybierają ciuszki, testują gadżety, polecają innym mamom z krótszym stażem to, co im się sprawdziło i odmieniło życie z dzieckiem, oraz doradzają inne, całkowicie niepotrzebne rzeczy. Niezbędnym dodatkiem, który chwali sobie wiele matek, jest wkładka do wózka. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego, koniecznie czytaj dalej.

1. Wkładka do wózka – dlaczego warto ją mieć?

2. Jaki rodzaj wkładek jest najlepszy?

3. Jak wybrać wkładkę dla dziecka?

Wkładka do wózka to fantastyczny gadżet, który nie tylko będzie świetnie wyglądał jako tło dla naszego dziecka, ale również znacznie poprawi komfort jazdy. Rynek obfituje w najróżniejsze rodzaje wkładek, dlatego każda mama może znaleźć dla swojego malucha coś oryginalnego.

Wkładka do wózka – dlaczego warto ją mieć?

Wkładka do spacerówki to niezastąpiony dodatek do wózka, który znacznie poprawi komfort siedzenia naszego malucha. Wypełniona pianką wkładka na pewno polepszy jakość siedzenia i sprawi, że dziecko wytrzyma na spacerze znacznie dłużej niż zazwyczaj. Atutem wkładek do wózków jest fakt, że szyte są z oddychających, przewiewnych materiałów, które są dużo przyjemniejsze dla skóry, niż standardowa tapicerka pojazdu. Nie lepi się do skóry, nie grzeje, jest po prostu przyjemna. Ma to znaczenie głównie podczas drzemki, kiedy dziecko się poci.

Ogromnym walorem wkładek do spacerówek jest bardzo łatwy montaż. Prawidłowe założenie wkładki zajmuje dosłownie chwilę, nie ma w tym nic skomplikowanego. Co więcej, równie łatwo się zdejmuje, dlatego można ją prać kiedy tylko się chce, gdyż zakładanie i ściąganie nie nastręcza żadnych trudności.

Wkładka do spacerówki to również gadżet czysto wizualny. Fantastycznie się prezentuje, w jednej chwili może odmienić wygląd wózka. Jest to bardzo ważne szczególnie, gdy pożyczyłaś wózek od przyjaciółki czy siostry z ich dziecka i nie do końca odpowiada Ci jego kolorystyka. Wystarczy zamówić bardziej dziewczęcą czy chłopięcą wkładkę do wózka i gotowe!

Wkładki do wózka to swego rodzaju zabezpieczenie dla oryginalnego materiału, jaki znajduje się na pojeździe. Podczas spacerów dziecko często pije lub coś przegryza, a co za tym idzie – brudzi przestrzeń wokół siebie. Wkładka ochroni obicie wózka, co jest ważne zwłaszcza, kiedy pojazd został pożyczony i wisi nad nami widmo zwrotu.

Jaki rodzaj wkładek jest najlepszy?

Na rynku znajdziemy bardzo dużo różnych wkładek do wózka. Wyróżniają się pięknymi kolorami, fakturami, nadrukami. Mogą być personalizowane, bardziej dziewczęce, chłopięce, unisex. Jednak najważniejsze jest to, by wykonane były z oddychającego materiału, który nie pozwoli dziecku zbyt mocno się zapocić. Wkładka do wózka jest najlepsza, jeśli została wykonana z bawełny lub posiadająca tzw. membranę oddychajacą zwiększającą cyrkulację powietrza za plecami dziecka.

Jak wybrać wkładkę dla dziecka?

Pierwszym krokiem, podczas wybierania wkładki do wózka, musi być zmierzenie pojazdu naszego dziecka. Nie jest to konieczne tylko w przypadku wkładek uniwersalnych. Przykładem jest wkładka do wózka Smyklove, która fantastycznie sprawdzi się w wózkach takich marek, jak Coletto, Quinny, Baby Jogger, Espiro, Valco, Cybex czy Kinderkraft. Drugim krokiem jest dobranie materiału. Wkładka z bawełny 100% to idealny wybór na ciepłe, letnie dni. Można także zastanowić się nad wkładką bawełna + minky oraz z wodoodpornym dołem. Jeśli nasze dziecko ma problemy z poceniem się, zwłaszcza w upalne dni, warto skorzystać z oferty wkładek do wózka przeciw poceniu się, które posiadają poliestrową siatkę zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza.

Artykuł sponsorowany

Share