Związek na odległość – czy może się udać?

Związek na odległość - czy może się udać

Miłości nie da się przewidzieć, podobnie, jak niektórych sytuacji w życiu. Zdarza się, że wchodzimy w relację, tworząc związek na odległość. Czy w momencie, gdy spotkania twarzą w twarz są ograniczone, a ukochanych dzielą kilometry, uczucie ma szansę przetrwać? 

Związek na odległość – jak wytrwać?

Związki na odległość są najmniej trwałymi relacjami. Nie ma w tym nic dziwnego – o ile internet, komunikatory i telefony pozwalają na bezproblemowe przeprowadzanie rozmów, o tyle bliskości, uczucia przywiązania i intymności nie da się zbudować w 100% online. Możecie jednak dbać o te kwestie najlepiej, jak potraficie. Jak to zrobić?

Regularnie się ze sobą kontaktujcie

Nie musicie rozmawiać ze sobą każdego dnia godzinami, w końcu każde z Was ma swoje życie i obowiązki, które musi wykonać. Ważne jednak, aby każdego dnia minimum raz ze sobą porozmawiać, aby usłyszeć głos ukochanej osoby, czy zobaczyć ją podczas rozmowy wideo. Jeśli macie dusze romantyków, piszcie do siebie miłosne listy – taka forma komunikacji nie tylko jest wyjątkowo romantyczna, ale i będzie wzruszającą pamiątką

Postawcie na zaufanie

Kontrola w związku nigdy nie jest dobrym pomysłem. To zrozumiałe, że będąc w związku na odległość, w głowie mogą się rodzić najczarniejsze scenariusze, zwłaszcza gdy druga połówka nie odpisuje dłużej na wiadomości lub nie odbiera telefonu. Jeśli jednak nie będziecie sobie ufać, budowanie relacji nie ma najmniejszego sensu, a będzie jedynie stratą czasu. Pamiętajcie, że jeśli ktoś chce zdradzić, nie ważne jest, czy jest od nas oddalony o setki kilometrów, czy jest w zasięgu naszego wzroku

Znajdźcie plusy

Odległość to spore utrudnienie, ale może być też atutem – dzięki tworzeniu takiej relacji z pewnością nie będziecie mieć przesytu sobą, unikniecie codziennych kłótni, możecie pozostawać w szczęśliwym związku, a równocześnie spełniać swoje pasje, czy mieć przestrzeń na bycie z samymi sobą, co jest ważne w przypadku każdej relacji. Męczą Was dalekie podróże? Spójrzcie na to w inny sposób – to świetna okazja nie tylko do tego, aby organizować sobie wycieczki do ukochanej osoby, ale i do tego, by spotykać się “w połowie drogi”, zwiedzając przy okazji nowe miejsca.

Związek na odległość – jak dbać o relację?

Pielęgnowanie każdego uczucia wymaga od obu stron chęci i determinacji. Jak dbać o związek na odległość? Mamy dla Was kilka sprawdzonych propozycji:

Wspólna codzienność

Skoro nie możecie rozpoczynać i kończyć dnia wspólnie, postarajcie się robić niektóre rzeczy równocześnie. Np. podczas jedzenia obiadu planujcie wideo rozmowę, dzięki czemu posiłek będziecie spożywać razem. Wspólne oglądanie filmu? Czemu nie! Pod warunkiem, że uwielbiacie w trakcie oglądania komentować kolejne sceny. A może wybierasz się na spotkanie ze znajomymi? W trakcie spotkania połącz się z ukochanym lub ukochaną – dzięki temu przez chwilę będziecie we wspólnym gronie

Niespodzianki

Dotyczy to nie tylko organizowania wspólnych wycieczek, czy niespodziewanego stanięcia w drzwiach mieszkania ukochanej osoby, ale i drobnych niespodzianek, które z pewnością wywołają uśmiech. Mogą to być drobne prezenty, wysłanie kwiatów pocztą kwiatową, czy chociażby zamówienie obiadu i zaproszenie na “wspólny posiłek” w wersji online

Spontaniczność

Umówcie się na randkę w konkretnym miejscu na trasie, która Was dzieli, nawet gdyby miało się to wiązać wyłącznie ze zjedzeniem ze sobą obiadu czy pójściem na krótki spacer – takie gesty scementują Wasz związek. Postawcie na spontaniczność również w kwestiach seksualnych. Uprawiacie sexting? Idźcie o krok dalej i umówcie się na rozbieraną randkę wideo! To dobra okazja, żeby spróbować np. miłości tureckiej, która polega na wspólnej masturbacji. Warto w tym celu wyposażyć się w gadżety erotyczne, które nie tylko spotęgują doznania, ale i dostarczą dodatkowych wrażeń wizualnych drugiej stronie. Wibrator realistyczny, wibratory łechtaczkowe, wibratory męskie – macie szerokie pole do popisu. Chcesz zaskoczyć partnera, przygotowując dla niego sensualny taniec połączony ze striptizem? Nie zapomnij o odpowiednim stroju – seksowna bielizna lub kusy strój, w zestawie, z którym będzie się świetnie prezentowała obroża bdsm, z pewnością wprawi w zachwyt ukochanego. 

Związek na odległość to spore wyzwanie, które wymaga zaangażowania i chęci z obu stron. Jeśli jednak Wasze uczucie jest silne i chcecie być razem, dzielące Was kilometry nie będą stanowiły dla Was problemu, a wręcz będą podsycać związek, w którym nigdy nie zagości nuda, monotonia, czy przesyt swoją obecnością.

Artykuł sponsorowany

Share