Horoskop biznesowy na czerwiec 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04   

Ogólna prognoza: Przed Tobą bardzo pracowity miesiąc. Nowe projekty, zaległe obowiązki i nowe współprace będą generować więcej pracy. Nie zawsze będziesz potrafiła pracować pod presją czasu, przez co zauważysz większą nerwowość w sytuacjach trudnych.

Zagrożenia: Możesz nieświadomie zaniedbać relacje z bliskimi. Więcej czasu będziesz spędzała w firmie, przez co Twoi domownicy poczują się niezauważani przez Ciebie.

Szanse: Pojawi się okazja nawiązania nowych kontaktów biznesowych w formie online lub na stacjonarnym wyjeździe. Pojawi się też możliwość wejścia na dalsze rynki.

Rada: Korzystaj z nadarzających się okazji, ale nie pozwól by praca całkowicie się pochłonęła.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: W tym miesiącu często odczuwać będziesz wątpliwości, co do słuszności swoich działań. Pojawi się konieczność podjęcia dwóch ważnych decyzji, które przekładać będziesz w czasie. Będziesz potrzebowała więcej niż zwykle czasu do namysłu.

Zagrożenia: Zbyt długo będziesz podejmowała decyzje. Niektóre czynniki mogą blokować Cię na tyle, że widząc nadarzające się szanse, nie zdążysz z nich skorzystać.

Szanse: Dowiesz się o planach swojej konkurencji. Uda Ci się dzięki temu wyprzedzić rywali i wprowadzić innowację na rynek, jeszcze przed nimi.

Rada: Pośpiech to zły doradca, ale strach – jeszcze gorszy.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Będziesz bardziej przekonująca niż zwykle. Podczas ważnych rozmów i negocjacji uda Ci się osiągnąć założone cele. Znajdziesz też dla siebie nowe inspiracje i chęci do podnoszenia kompetencji. Możliwe, że zapiszesz się na kurs, szkolenie lub studia.

Zagrożenia: Zbyt wiele będziesz chciała osiągnąć w tym miesiącu, przez co możesz korzystać z każdych, nawet tych niekorzystnych okazji.Zachowaj umiar i rozwagę.

Szanse: Pojawi się propozycja dodatkowego zlecenia, współpracy lub dochodu pasywnego. Ważne jednak, abyś potrafiła właściwie szybko podjąć decyzję.

Rada: Działaj odważnie i z determinacją!

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Pojawią się przeszkody w realizacji Twojego planu. Możliwe, że zrezygnujesz z niektórych działań i będziesz musiała jeszcze raz zastanowić się nad strategią. Lepiej wychodzić Ci będzie realizacja rozpoczętych projektów, niż nowych.

Zagrożenia: Jeśli planujesz zatrudnić pracownika, to możesz trafić na osobę, która jak się szybko okaże – nie jest efektywna. Możliwe, że pracownik sam szybko złoży wypowiedzenie.

Szanse: Przeanalizuj raz jeszcze szanse, które pojawiły się w ubiegłym miesiącu, a które odrzuciłaś. Nowe oferty nie będą tak atrakcyjne, jak te z którymi się już zapoznałaś.

Rada: Przeszkody traktuj jak wyzwania, mogące być świetnymi wskazówkami.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Przed Tobą pracowity miesiąc. Rozpoczniesz nowy projekt, a jednocześnie kończyć będziesz dawne. Dodatkowo, pojawią się nowe zlecenia i szanse, które będziesz chciała wykorzystać. Takie tempo może odbić się na Twoim zdrowiu.

Zagrożenia: Przepracowanie i przeciążenie psychiczne może spowodować, że Twoja czujność będzie osłabiona.  Przez to, każdy będzie mógł z łatwością Cię wykorzystać. Uważaj!

Szanse: Otrzymasz dwie oferty, współprace lub zaproszenia do większych projektów. Każda z tych szans będzie atrakcyjna. Najprawdopodobniej przyjmiesz to, co do Ciebie przyjdzie.  

Rada: Ten miesiąc będzie bardzo udany, więc wykorzystaj nadarzające się okazje.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Nadmiar obowiązków zawodowych i domowych nałoży się na siebie. Będziesz musiała przeorganizować swoje życie i skupić się bardziej na zarządzaniu czasem. Warto w tym momencie oddelegować niektóre zadania, abyś czuła się odciążona.

Zagrożenia: W Twoim życiu biznesowym pojawi się sprytna i przebiegła kobieta. Będzie chciała Twoim kosztem się wzbogacić, udając życzliwą i pomocną. To będzie jedynie gra pozorów.

Szanse: Zainspirujesz się i wpadnie Ci do głowy ciekawy pomysł. Będziesz chciała swoją ideę połączyć ze sztuką. Możliwe, że odkryjesz w sobie zdolności artystyczne.

Rada: Poszukuj inspiracji we własnej kreacji lub innych twórczościach.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Wszystko realizować będziesz we właściwym tempie. W razie mniejszych problemów będziesz miała na kogo liczyć. Uda Ci się wejść na wyższy poziom swojego biznesu, co poprawi Twój PR i podniesie renomę Twojej firmy.

Zagrożenia: Za bardzo będziesz chciała wiele osiągnąć tu i teraz. Postawisz sobie bardzo wysoko poprzeczkę, którą możesz nie przeskoczyć. Później pojawią się problemy wewnętrzne i poczucie nieudolności.

Szanse: Nie każda szansa, która do Ciebie przyjdzie będzie uczciwa i korzystna. Nie możesz każdej okazji przyjmować do siebie i na nią się zgadzać.

Rada: Mierz siły na zamiary.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Wraz z początkiem miesiąca poszukiwać będziesz nowych kierunków edukacji. Będziesz chciała zainwestować w podnoszenie kompetencji, co okaże się strzałem w dziesiątkę! Nauka korzystnie wpłynie na Twój biznes i PR Twojej osoby.

Zagrożenia: Czerwiec będzie bardzo pracowity. Dodatkowo sama możesz dokładać sobie obowiązków, przez co ucierpi na tym Twoje zdrowie. Nie powinnaś się przeciążać.

Szanse: Będziesz miała okazję zmniejszyć ilość obowiązków. Pojawi się ktoś kompetentny, kto chętnie przejmie część Twoich zadań. Musisz tylko sobie uświadomić, że nie jesteś niezastąpiona i potrzebujesz pomocy.

Rada: Zadbaj o siebie i pozwól sobie na przyjemności.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      

Ogólna prognoza: Pojawią się dodatkowe wydatki związane z Twoim biznesem. Być może będziesz musiała sięgnąć po oszczędności, aby poradzić sobie z rosnącymi rachunkami. To odpowiedni moment, aby dokonać bilansu zysków i strat.

Zagrożenia: Zbyt wiele finansów będziesz przeznaczała na nietrafione inwestycje. Tym samym Twój budżet jest zagrożony, a Ty powinnaś poważnie zastanowić się jak ograniczyć wydatki.

Szanse: Pamiętaj, że nie każda okazja do rozwoju będzie dobra. Będziesz miała okazję nauczyć się dokonywać wyborów między tym co jest naprawdę ważne, a tym mniej istotnym.

Rada: Zadbaj o to co już zbudowałaś. To nie pora, aby rozbudowywać swoje dzieło.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    

Ogólna prognoza: Będziesz stała przed poważnym wyborem. Trzeba będzie podjąć niełatwą decyzję, dlatego dasz sobie czas. Pozostałe działania wypełniać będziesz w swoim tempie, bez presji, że coś musi być zrobione na teraz i szybko.

Zagrożenia: Pojawi się okazja do zainwestowania środków finansowych. Kobieta na wysokim stanowisku będzie chciała z Tobą podjąć pewne działania. Jednak, intuicja podpowiadać Ci będzie, że to nie najlepszy czas, ale rozum popychać będzie do przodu.

Szanse: Na brak okazji do rozwoju nie będziesz narzekała. Będzie ich tak dużo, że trzeba będzie wybrać tą, najbardziej Ci potrzebną na chwilę obecną.

Rada: Nie pozwól się skusić pozornie wysokimi zyskami. Patrz na wszystko realnym okiem.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Złożysz komuś ofertę. Możliwe, że szukasz pracownika, którego w czerwcu zatrudnisz. Ponadto, będziesz zgłębiać nową wiedzę i nabywać umiejętności praktyczne, które chciałabyś wykorzystać w przyszłości w Twojej firmie.

Zagrożenia: Pewne przedsięwzięcia staną w miejscu. Lepiej, abyś szybko zdała sobie sprawę, że niektóre sprawy wymagają czasu. Niestety, możesz tracić energię na przyśpieszanie projektów, które muszą poczekać. W końcu zrozumiesz dlaczego.

Szanse: Będziesz miała okazję realizować się na płaszczyźnie, o której od dawna marzyłaś. Uda Ci się poprawić komfort pracy. Zostanie też nagrodzona przez los za swoje zaangażowanie.

Rada: Poddaj się energii, jaka krąży wokół Ciebie. Nie rób nic na przekór.

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Na Twojej drodze stanie życzliwa Ci osoba, która zaoferuje Ci coś wyjątkowego. Może to być czas, dobre rady lub źródło dodatkowego dochodu. Możliwe, że rozpoczniesz z tą osobą współpracę, która zaowocuje ogromne sukcesy w przyszłości.

Zagrożenia: Musisz być ostrożna w kontaktach z ludźmi. Pamiętaj, iż, to że Ty jesteś uczciwa, to nie znaczy, że ludzie których spotykasz również mają uczciwe intencje.

Szanse: Stabilna sytuacja w firmie sprawi, że będziesz mogła pozwolić sobie na dłuższy odpoczynek. Skorzystaj z okazji na urlop, aby wypocząć i zebrać siły na dalsze działania.

Rada: Nie mierz ludzi swoją miarą. Zachowaj czujność i zdrowy rozsądek.

Horoskop przygotowała:

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share