Mój styl jazdy

Sébastien Loeb

19 czerwca 2013 roku do księgarń trafi książka, której bohaterem jest jeden z najlepszych kierowców rajdowych na świecie – Sébastien Loeb. Swoją autobiografię zatytułował Mój styl jazdy. Polskie wydanie jest pierwszym na świecie tłumaczeniem książki.

 

Ta fascynująca historia odkrywa tajemnice sukcesu jednego z najlepszych kierowców w historii motoryzacji. Cofając się do korzeni Sébastiena Loeba, możemy poznać prawdziwy charakter mistrza, który za kierownicą rajdówki nigdy nie miał sobie równych i ustanowił rekordy, których prawdopobnie nikt już nie pobije.

–     Cezary Gutowski

Mój styl jazdy to historia rajdowca-samouka, który od dziecka kochał szybkość i adrenalinę. Jego rajdowy debiut okazał się prawdziwym objawieniem. Szybko trafił pod skrzydła zespołu Citroëna, gdzie poznał trudy zawodowych rajdów samochodowych, ale też odniósł swoje największe sukcesy.

loeb_500px

Sébastien Loeb. Mój styl jazdy

Ma ligne de conduite

Autor:  Sébastien Loeb

Tłumaczenie:  Marta Duda-Gryc

Język oryginału: francuski

Wydawnictwo: SQN

Liczba stron:  288 (+wkładka zdjęciowa)

Data wydania: 19 czerwca 2013

ISBN: 978-83-7924-005-0

Cena: 39,90 zł

 Rajdowe wyczyny Sébastiena Loeba budzą podziw innych rajdowców i wprawiają w zachwyt miliony fanów. Niebywałe pragnienie szybkości nieprzerwanie pcha rajdowca do kolejnych zwycięstw. Loeba najlepiej podsumować można słowami najbliższego współpracownika, pilota jego samochodu rajdowego: „Ten facet jest albo wariatem, albo geniuszem!”

W Moim stylu jazdy Sébastien Loeb po raz pierwszy mówi tak otwarcie o swoim życiu i karierze, zdradza kulisy pracy w zespole Citroën Racing i opowiada o cieniach i blaskach sławy, jaką niesie ze sobą tytuł najlepszego kierowcy rodowego na świecie. To szczera i inspirująca autobiografia.

Informacja o autorze:

SÉBASTIEN LOEB – francuski kierowca rajdowy, dziewięciokrotny rajdowy mistrz świata. Zdobywca drugiego miejsca w słynnym wyścigu 24-godzinnym w Le Mans w 2006 roku, 3-krotny mistrz prestiżowych zawodów „Race of Champions”. Według oficjalnej strony Rajdowych Mistrzostw Świata, Sebastien Loeb jest najbardziej utytułowanym kierowcą rajdowym w historii.

 

Wydawca w Polsce:

Sine Qua Non – Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

 

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.

 

Strona www: www.wsqn.pl

Kontakt dla prasy:

Łukasz Kuśnierz

Tel: 509 600 505

lk@wsqn.pl

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Kwieciste wzory od zawsze gościły na modowych wybiegach, dlatego popularne…