Pokaż swój styl na wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting

Lubisz bawić się modą, śledzisz trendy, a fotografowanie Twoich pomysłów sprawia Ci ogromną frajdę Twój? Instagram i Snapchat są pełne inspiracji? Już wkrótce może o Tobie być bardzo głośno!

Weź udział konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” prowadzonym wspólnie z portalem Wirtualna Polska w ramach szóstej edycji targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl), która odbędzie się w dniach 21-22 listopada na Stadionie Wrocław w Klubie Biznesowym. Imprezę poprowadzi znany z ekranów telewizyjnych Conrado Moreno.

StylowyWrocław1

Czeka na Ciebie ekscytujące wyzwanie stworzenia unikatowej stylizacji, której nie ma absolutnie nikt. Tematem przewodnim rywalizacji jest „jesienny wiatr”. Wejdź do gry. Przyciągnij sowich fanów na wrocławski wybieg. Uwiecznij swoje dzieło w kadrze i prześlij zdjęcie na adres konkurs@fashionmeeting.pl
Spiesz się, termin upływa z dniem 6 listopada.

Poszukiwania najciekawszej stylizacji odbywają się już po raz szósty, a na twórców najlepszych zestawów czekają atrakcyjne, modowe nagrody od polskich projektantów i sponsorów. Aby wziąć udział w konkursie należy skomponować jesienna stylizację, sfotografować ją na własnej sylwetce i przesłać zdjęcie na adres e-mail organizatora: konkurs@fashionmeeting.pl w terminie do dnia 6 listopada.

StylowyWrocław6

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji wyłonionych w internetowym etapie konkursu zostaną opublikowane na stronie portalu Wirtualna Polska i wezmą udział w głosowaniu Internautów, które potrwa od 9 do 18 listopada. Zdobywca największej ilości głosów otrzyma nagrodę specjalną – designerskie akcesoria muzyczne – ufundowane przez portal Wirtualna Polska – partnera konkursu i patrona medialnego Wrocław Fashion Meeting.

StylowyWrocław7

Autorzy 20 wybranych przez jury stylizacji zaprezentują je na profesjonalnym wybiegu podczas wielkiego finału, który odbędzie się podczas szóstej edycji Wrocław Fashion Meeting, a ich starania oceni konkursowe jury.

W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie maksymalnie 30 uczestników – około 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz około 10 wybranych bezpośrednio podczas targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting.

Sponsorem nagród w konkursie „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” jest Centrum Medyczne CORAMED, które ufunduje wyjątkowe zabiegi kosmetyczne: mezoterapii, modelowania ciała, laser Emerge i inne z oferty Centrum.

Ponadto na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców i niezależnych projektantów obecnych podczas wydarzenia. Salon Optyczny LOOK Wrocław ufunduje stylowe oprawki okularowe, niespodzianki odzieżowe i biżuteryjne ufundują marki projektanckie: Lemon Factory, Galeria Bijou, Nettie, WoolDreams, Black or White, Dressmode, Madisso, a także nowopowstały salon z ekskluzywną odzieżą Isabell Boutique z Wrocławia.

StylowyWrocław9

Szósta edycja Wrocław Fashion Meeting to modowe wydarzenie jesieni, promujące polskich projektantów i polską modę, odwiedzane przez kilka tysięcy osób zainteresowanych modą, unikalnymi ofertami projektantów. To najlepsza okazja, aby zobaczyć podczas pokazów mody oraz kupić rzeczy wyjątkowe (ubrania, buty, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade), doskonałej jakości, oryginalne bezpośrednio od polskich i zagranicznych projektantów, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to największe w południowej Polsce targi i pokazy mody, skupiające ponad 130 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Na zakupy i atrakcje zapraszamy w dniach 21-22 listopada (sobota i niedziela) w godz. 11:00-20:00 na Stadion Wrocław do eleganckiego Klubu Biznesowego. Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników.

StylowyWrocław8

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.fashionmeeting.pl.

Wydarzenie Facebook:

www.facebook.com/events/739106766172164

Więcej informacji o Wrocław Fashion Meeting:

www.wroclawfashionmeeting.pl

Sponsor: Centrum Medyczne CORAMED

Sponsorzy nagród: Centrum Medyczne CORAMED, Wirtualna Polska, Salon Optyczny LOOK Wrocław, Lemon Factory, Galeria Bijou, Nettie, WoolDreams, BlackorWhite, Dressmode, Madisso, Isabell Boutique.

Partnerzy: Stadion Wrocław, WP.PL, ConceptShop.pl, ibis budget Wrocław Stadion, Teatr Polski we Wrocławiu, B&B Hotel Wrocław Centrum, Biletin.pl, Ticketpro, eBilet.pl, Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, Flexvision

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Patroni medialni: Radio RAM, Wirtualna Polska, ConceptShop.pl, Gazeta Wyborcza, AVANTI24.pl, Styl.pl, MADAME, Imperium Kobiet, SNOBKA, Domodi.pl, MaxModels.pl, modnamoda.pl, Businesswoman&life, Rynek Mody, fashionweare.com, ModnaUlica.pl, ofeminin.pl, DaWanda.pl, feszyn.com, www.wroclaw.pl, MMWroclaw.pl, TuWroclaw.pl, kulturaonline.pl, dlaStudenta.pl

Organizator: Sequence

Share