Konkurs Walentynkowy z BodyBoom

Już niedługo 14 luty i Święto Zakochanych. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie walentynkowym. Do wygrania rewelacyjne peelingi dla Zakochanych od BodyBoom

Zadanie konkursowe

Podobno miłość można znaleźć w najdziwniejszych miejscach i sytuacjach. Jeśli tak było również w Twoim przypadku – podziel się z nami historią poznania Twojej Walentynki i napisz w komentarzu ( pod tym artykułem) gdzie i jak się poznaliście.

Nagrody

5 najbardziej oryginalnych odpowiedzi nagrodzimy peelingami kawowymi BodyBoom. 

Dla niego peeling BodyBoom- For Cool Men Tobacco
Dla niej peeling
Boskie Mango

Regulamin konkursu

I.POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Organizatorem konkursu jest  Feszyn.com. Sponsor nagród: BodyBoom

2. Zasady Konkursu określa niniejszy Regulamin, który wchodzi wżycie z dniem rozpoczęcia Konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia, z zastrzeżeniem postanowień poniższych.

3. Konkurs odbywać się będzie od 26 stycznia do 4 lutego 2019r. Do północy. Wyniki zostaną opublikowane do 6 lutego na portalu Feszyn.com

II. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich rodzin oraz osoby im najbliższe.

2. Aby przystąpić do Konkursu należy, odpowiedzieć na pytanie konkursowe ” podziel się z nami historią poznania Twojej Walentynki i napisz w komentarzu gdzie i jak się poznaliście.  Odpowiedź należy opublikować za pomocą komentarzy pod tym artykułem. Komentarz nie powinien być krótszy niż 3 zdania i dłuższy niż 10 zdań.

III. OCENA UCZESTNIKÓW

1.Oceniane są przede wszystkim: pomysłowość i kreatywność.

2. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 odpowiedź.

IV NAGRODY

1. Do wygrania dla dwóch osób peelingi od BodyBoom

2. Nagroda zostanie dostarczona na wskazany adres do korespondencji zwycięzcy w ciągu 5 dni roboczych na koszt sponsora nagród. 

3. Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani za pośrednictwem Facebooka – massengera, mogą też skontaktować się z nami mailowo ewelina@feszyn.com

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu, jeżeli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie.

2 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów oraz publikacji wyników Konkursu

3. Przekazane na Konkurs dane osobowe Uczestników, będą przetwarzane przez Organizatora w celu wykonania ich obowiązków związanych z Konkursem. Dane będą chronione zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz.883). Uczestnikom Konkursu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu powinni skontaktować się oni z Organizatorem, który jest administratorem danych w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (DZ. U. Nr 133/97, poz. 883).

4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

5. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

6. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Prawdopodobnie najpopularniejszym postanowieniem jest to dotyczące zgubienia zbędnych kilogramów, ale…