Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję konkursu SZYCIOWY BLOG ROKU

Pasjonujesz się szyciem, uwielbiasz tworzenie projektów DIY, kochasz modę? W takim razie to konkurs właśnie dla Ciebie. Zgłoszenia do tegorocznej edycji rozpoczynają się już 15 lutego i zakończą się 14 marca. Może właśnie Twój blog zgarnie w tym roku główną nagrodę?

Głosowanie internautów potrwa od 17-24 marca. Wyłonione zostaną najlepsze blogi związane z tematyką szycia i robótek ręcznych w kraju. W związku z ogromnym sukcesem poprzednich edycji, nie możemy się już doczekać tegorocznych wyników, które ogłosimy 28 marca 2017. Warto wspomnieć, że najlepsze blogi zostaną wybrane w 4 kategoriach : MODA, DIY, OSOBOWOŚĆ, ODKRYCIE, WYBÓR INTERNAUTÓW.

W Jury tegorocznej edycji konkursu zasiądą blogerzy-zwycięzcy poprzedniej edycji: Jan Leśniak (www.pracowniajanlesniak.pl/), który stara się zarażać innych pasją do tworzenia własnych ubrań, Kasia Harężlak (www.mummysworld.pl) – mama zakochana nie tylko w swoim synu, ale i pracach kreatywnych, które można wykonywać z dziećmi i dla dzieci oraz  Dorota Mglej (myselfbymglej.blogspot.com), która w swoim szyciu skupia się głównie na autorskich projektach i kreowaniu własnego stylu. Jury przewodniczył będzie przedstawiciel marki Łucznik.

Szyciowy Blog Roku 2016_baner

W konkursie Szyciowy Blog Roku 2016 do wygrania jest 9 nowoczesnych maszyn do szycia marki ŁUCZNIK oraz żelazka o łącznej wartości 9 000 zł.

Pomysłodawczyni konkursu, Patrycja Ziółkowska, Dyrektor Marketingu ASPA Electro, mówi, iż był on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie rzemiosłem i rękodziełem: Bardzo podoba mi się to, że obecnie coraz więcej osób szyje na maszynie, robi na drutach, szydełkuje i dzieli się tym z innymi w internetowych społecznościach. Konkurs na Szyciowy Blog Roku wydał mi się taką naturalną odpowiedzią na to wszystko, możliwością na nagrodzenie tych ludzi i dodanie im energii na dalsze dzielenie się swoją szyciową pasją.

Czekamy na wasze zgłoszenia i zachęcamy do głosowania na poszczególne blogi.  Regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.szyciowyblogroku.pl/regulamin/.

 

 

 

Share