Horoskop biznesowy na maj 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Krytyka i negatywne uwagi innych mogą Cię zablokować. Możesz odczuwać wątpliwości, czy jesteś na właściwej drodze. Na szczęście krótkotrwałe zastoje szybko przerwiesz ponowną wiarą w siebie i skutecznym działaniem.

Zagrożenia: Wbrew pozorom to ludzie będą największym zagrożeniem dla Ciebie. Niebezpieczne mogą być nieobiektywne sugestie osób, które żyją inaczej niż Ty.

Szanse: Postaw na cierpliwość. Pośpiech może przynieść Ci więcej szkód, niż korzyści. Ponadto, przeanalizuj swoją sytuację z innej perspektywy. Nie wszystko odkryłaś.

Rada: Nie słuchaj rad innych ludzi. To rady z perspektywy ich życia, nie Twojego.  

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Rozpoczniesz nowy projekt, który jest trafionym pomysłem. Przedsięwzięcie będzie wymagało ogromnych nakładów finansów i czasu. Swoje prace rozbij na dalszy czas. Nie uda Ci się zrobić wszystkiego w miesiąc lub kwartał.

Zagrożenia: Nie we wszystko możesz inwestować. To na czym zarabiają inni, może nie być dla Ciebie. W tym miesiącu zagrożeniem dla Ciebie będzie błędna ocena inwestycji.

Szanse: Nie szukaj wsparcia za daleko, gdyż masz wokół siebie ludzi życzliwych, będących specjalistami. Zawsze możesz na nich polegać. Okażą się też zbiorem cennych uwag.

Rada: Otwórz się na ludzi. Nie dokonasz wszystkiego w pojedynkę.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Doświadczać będziesz sytuacji, które zaburzą Twój spokój i stabilizację. Możesz zauważyć spadek zainteresowanych Twoim biznesem lub mniejszą liczbę klientów. To wywoła w Tobie strach i niepewność jutra.

Zagrożenia: Brak wiary w siebie i spadek ambicji sprawią, że się zatrzymasz. Możesz zrezygnować z pewnych przedsięwzięć, co nie będzie korzystne dla Twojego biznesu.

Szanse: Porozmawiaj sama ze sobą. Odkryj swoje wartościowe zasoby. Ktoś Tobie życzliwy motywuje Cię do działania i otworzy Ci oczy na to, co naprawdę jest ważne.

Rada: Nie myśl za wiele, tylko działaj!

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Los będzie Ci sprzyjał w wielu przedsięwzięciach. Cokolwiek rozpoczniesz, zakończy się togo powodzeniem. Sama będziesz zaskoczona rezultatami. Warto wykorzystać sprzyjający czas na zaplanowane przedsięwzięcia.

Zagrożenia: Niezdecydowanie może Cię zgubić. Staraj się nie podejmować wiążących decyzji na podstawie emocji. Staraj się na chłodno kalkulować korzyści i ewentualne straty.

Szanse: Uda Ci się na bazie wcześniejszych niepowodzeń wypracować nową strategię działania. Przeanalizujesz popełnione błędy i dokonasz modernizacji pomysłów.

Rada: Zaufaj swojej kreatywności. Otwórz umysł na nowe inspiracje.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Wyjdziesz z cienia. Uświadomisz sobie, że wiele masz światu do zaoferowania, a chcesz przy tym więcej zarabiać. Dlatego ze znacznym przytupem ruszysz z miejsca. Przełoży się to na przypływ klientów i wzrost finansów.

Zagrożenia: Zbyt długa analiza i bierność może sprawić, że miną bezpowrotne okazje, które obawiałaś się złapać. Strach i wątpliwości mogą Cię zablokować, na czym wiele stracisz.

Szanse: Otrzymasz ofertę zarobienia szybkich i łatwych pieniędzy. Niestety nie będzie to okazja uczciwa, dlatego nie każdy Lew z niej skorzysta.

Rada: Nie poddawaj się chwilowemu znużeniu. Niech pojawiające się szanse Cię zmotywują.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Możesz wejść w niekorzystną dla siebie współpracę. Ktoś skusi Cię wyjątkowo dobrymi warunkami, które będą tak naprawdę iluzją. Powinnaś zachować czujność, szczególnie jeśli kontakt będzie z Internetu.

Zagrożenia: Możesz za bardzo kierować się w interesach emocjami.  Za bardzo będziesz chciał szybko osiągnąć swój cel, przez co nie dopuszczać będziesz do siebie sygnałów ostrzegawczych.

Szanse: Poszukuj szans w sobie. W tym miesiącu niekorzystne będzie dla Ciebie poleganie na innych. To w Tobie znajdują się najlepsze zasoby do osiągnięcia sukcesu.

Rada: Uwierz w siebie i swoje możliwości.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Odkryjesz, że ktoś szkaluje Twoje dobre imię w Internecie. Możesz też odkryć inne działania szkodliwe dla Twojej firmy. Bardzo Cię to rozbije i na jakiś czas unieruchomi w miejscu.

Zagrożenia: Osoba, na której kiedyś zawiodłaś się, ponownie zaproponuje współpracę. Choć jej postawa będzie obiecywała korzyści dla Ciebie, to jednak nie będzie to szczere.

Szanse: Będziesz miała okazję podnieść swoje kwalifikacje i rozszerzyć kompetencje o nowe obszary zawodowe. Warto, abyś w tym miesiącu postawiła na rozwój.

Rada: Zaufaj Wszechświatowi, gdyż wszystko co się dzieje, ma swój cel.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Posypią się Twoje plany. Będziesz musiała zmienić kierunek działań. W przyszłości przekonasz się jednak, że był to bardzo dobry obrót spraw.

Zagrożenia: Możesz paść ofiarą oszustwa. Ktoś celowo wprowadzać Cię będzie w błąd, aby na Tobie się wzbogacić. Możesz wiele stracić na tej transakcji.

Szanse: Jeśli dasz sobie czas i poczekasz, to pojawi się lepsza okazja. Może przeczekanie sprawi, że wpadnie Ci do głowy nowy pomysł. Niewykluczone, że ktoś inny zrobi ten pierwszy krok, co będzie dla Ciebie korzystniejsze.

Rada: Bądź formalna. Przy każdym kontakcie żądaj udostępnienia dokumentów.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Zdecydowany ruch w Twojej działalności. Otworzysz się na nową grupę odbiorców, co będzie strzałem w dziesiątkę. Możliwe, że będziesz musiała zatrudnić dodatkowego pracownika. Powiększysz swoją ofertę.

Zagrożenia: Otrzymasz dwa zaproszenia do współpracy: każde od kogoś innego. Możesz chcieć wejść w obie inicjatywy, co nie będzie dobre. Zastanów się, do kogo jest Ci sercem bliżej.

Szanse: Powróci do Ciebie okazja, którą nie wykorzystałaś w przeszłości. Ponownie zaczniesz rozważać pomysł, który porzuciłaś myśląc, że nie odniesie on sukcesu.

Rada: Weryfikuj nadarzające się okazje. Nie każda współpraca będzie dla Ciebie korzystna.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Będziesz nawiązywała nowe kontakty biznesowe. Wejdziesz w nowe biznesowe towarzystwo, w którym się dobrze poczujesz. Uczestniczyć też będziesz w inspirującym wydarzeniu, które będzie dla ciebie bardzo znaczące.

Zagrożenia: Młodsza od Ciebie osoba, będąca z Tobą w stosunku służbowym swoją nieodpowiedzialną postawą przysporzy Ci dużych kłopotów. Jeśli dopiero co zatrudniłaś nowego pracownika, to nie zostawiaj go samego.

Szanse: W odległym geograficznie miejscu pojawi się okazja dobrej inwestycji.

Rada: Ucz się na własnych błędach i unikaj popełniania tych samych gaf.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Zauważysz, że energia ulegnie spowolnieniu. Pracować będziesz mniej, gdyż czas zainwestujesz w inne, ważne sprawy. Nie zaszkodzi to jednak Twojemu biznesowi. Masz powiem świetną asystentkę, która dopilnuje Twojego biznesu.

Zagrożenia: W kontaktach biznesowych trafiać będziesz na trudnych przeciwników. Możesz szybko zatracić swoją asertywność i godzić się na niekorzystne warunki.

Szanse: Pojawi się okazja do odpoczynku. Nie obawiaj się wyjechać na dłuższy odpoczynek, na który od dawna nie miałaś czasu.

Rada: Twoje potrzeby pozazawodowe są również ważne. Zadbaj o nie!

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Wiele pozytywnego będzie się działo. Znacznej poprawie ulegną Twoje finanse, dzięki czemu zainwestujesz środki w biznes. Nawiążesz nowe, inspirujące kontakty. Możliwe, że rozpoczniesz nowe projekty, np. pisanie książki.

Zagrożenia: Twój brak wiary i odwagi może Cię unieruchomić. Twój potencjał zostanie zaniedbany, a mogłabyś w tym miesiącu wiele osiągnąć.

Szanse: Najwięcej pomysłów będzie wpadało Ci do głowy wieczorem. Pozwól sobie więc wieczorami na relaks, a zobaczysz, że gdy jesteś rozluźniona, potrafisz w umyśle tworzyć prawdziwe cuda.

Rada: Popracuj nad swoimi emocjami.

Horoskop przygotowała!

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share