Horoskop biznesowy na sierpień 2022

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                      

Ogólna prognoza: Mimo Twoich starań i działań przyśpieszających rozwiązanie spraw, na niektóre rezultaty będziesz musiała poczekać do września. Uparcie będziesz realizowała swój plan, z nadzieją, że sukces już niedługo przyjdzie. Tak się stanie, ale jeszcze nie w sierpniu.

Zagrożenia: Twoja czujność może być osłabiona przez nadmiar chęci sfinalizowania swoich założeń. Ktoś może podsunąć Ci pozornie atrakcyjną ofertę, na której wiele stracisz.

Szanse: Powinnaś ufać tylko osobom rekomendowanym lub znanym Ci. One będą chciały dla Ciebie jak najlepiej i ofiarują wsparcie, bez którego nie ruszysz z miejsca.  

Rada: Nie rezygnuj z marzeń, nawet jeśli ich realizację będziesz musiała opóźnić.

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Zakończysz definitywnie relację, która Ci nie służyła. Prawdopodobnie będzie to osoba z konkurencji lub bliska osoba, która życzyła Ci źle i przy której czułaś się wyczerpana emocjonalnie. Postawisz na nawiązywanie nowych relacji biznesowych.

Zagrożenia: Zaobserwujesz mniej klientów w porównaniu z lipcem. Już w połowie miesiąca wpadniesz w panikę, że nie uda Ci się zarobić nawet na koszty. Zamiast szukać rozwiązań, będziesz mnożyła negatywne myśli, blokujące Twoją aktywność.  

Szanse: Mimo wątpliwości i wewnętrznej rezygnacji wokół Ciebie pojawiać się będą okazje do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Warto, abyś je dostrzegła i z nich skorzystała.

Rada: Nie poddawaj się natłoku emocji, które są tylko chwilowe.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Wycofasz się z pewnej transakcji, co do której masz wątpliwości. Nie jesteś gotowa na ryzykowne działania, dlatego nie będziesz podpisywała żadnych nowych zobowiązań.  

Zagrożenia: Możesz zmieniać zdania co do swoich przemyśleń i postanowień. Mimo że z jednej transakcji zrezygnujesz, to pojawi się pokusa na drugą. Możesz podejmować nieprzemyślane decyzje, które będą dla Ciebie bardzo kosztowne.

Szanse: Czerp inspiracje z działań ludzi sukcesu. Oni też byli w miejscu, w którym Ty teraz się znajdujesz. Wpadniesz na kilka ciekawych pomysłów.

Rada: Myśl pozytywnie, a wszystko się ułoży po Twojej myśli!

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Poszukiwać będziesz nowej drogi dla siebie. Wprowadzisz zmiany i podejmiesz ważne decyzje. Rozpoczynać będziesz nowy etap życia zawodowego, ale niektóre działania przeniesiesz na wrzesień.

Zagrożenia: Poszukując nowego kierunku rozwoju firmy będziesz narażona na manipulacje osób, które będą chciały na Tobie zarobić, nie oferując usługi adekwatnej do jej ceny.  

Szanse: Korzystne będą dla Ciebie rozmowy z mężczyznami. Jeśli potrzebujesz nawiązać nowe współprace, to wybieraj relacje z mężczyznami. Z kobietami nie będzie Ci po drodze.  

Rada: Nie martw się na zapas swoją trudną sytuacją, bo wszystko się ułoży.

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Napotkasz przeszkody, które będą miały za zadanie sprawdzić Twój charakter. Różnymi sposobami będziesz wszystkie bariery omijała, dzięki czemu odkryjesz w sobie nowe zdolności. Nowo odkryte talenty wykorzystasz w pracy.

Zagrożenia: Wyjedziesz w co najmniej jedną podróż służbową. Niestety, ten wyjazd nie przyniesie Ci spełnienia zakładanych oczekiwań. Możesz się rozczarować, że straciłaś pieniądze, a nie pozyskałaś klientów, ani nie nawiązałaś nowej współpracy.  

Szanse: Okazje do nawiązania nowych relacji biznesowych będą w miejscu Twojej działalności. Niepozorne szanse rozkwitną dopiero na jesień, jeżeli dostrzeżesz w nich potencjał.

Rada: Dostrzeż niewielkie korzyści, bo one napędzą Cię do działania. 

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Zrobisz sobie odpoczynek i wyjedziesz na krótki urlop. Wyjazd nie będzie daleki, bo będziesz chciała nadzorować swój biznes. Twoi najbliżsi współpracownicy zainspirują Cię do podjęcia nowych kroków zawodowych. Otworzysz się na nowe.

Zagrożenia: Pojawi się ryzyko, że zainwestujesz w coś, co przyniesie niewielkie efekty. Z jednej reklamy będziesz musiała zrezygnować, bo wkład finansowy nie zwróci się.

Szanse: Zaufaj najbliższym. Przekonasz się, że nawet partner, czy przyjaciółka której się zwierzasz może podpowiedzieć Ci, w jaką przestrzeń wejść, gdzie jeszcze nie byłaś. W rozwoju biznesu pomagać Ci będą nie tylko współpracownicy.

 Rada: Doceń najbliższych, bo oni są Twoją opoką i wsparciem cały czas.  

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Spadnie na Ciebie lawina propozycji i ciekawych szans. Będziesz miała z czego wybierać te najlepsze oferty dla siebie. Świat otworzy nowe drwi dla Ciebie, a Ty odważnie przez nie przejdziesz. Czasem możesz przejawiać niezdecydowanie. 

Zagrożenia: Zbyt długie zastanawianie się spowoduje, że niektóre propozycje miną Ci bezpowrotnie. Szybko pojawi się żal. Staraj się więc ryzykownie korzystać z okazji, bo akurat w sierpniu możesz sobie na większe ryzyko pozwolić.

Szanse: Ktoś z Twojego dalszego otoczenia zaproponuje Ci pomoc. Niestety nie będzie ona bezinteresowna. Jednakże dzięki temu będziecie mogli we dwoje stworzyć coś wyjątkowego.   

Rada: Uwierz, że teraz to do Ciebie uśmiecha się los. Przyjmij, więc zasłużone nagrody.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Chwilowy kryzys w firmie nieco Cię zablokuje. Choć z jednej strony będziesz chciała zainwestować w swój rozwój, ale z drugiej – obawiać się będziesz przepalonej inwestycji. Niestety, znacznego wzrostu przychodów jeszcze nie zobaczysz.

Zagrożenia: Mężczyzna o miłym usposobieniu będzie przekonywał Cię, abyś podjęła z nim współpracę. Niestety, jeśli nawiążesz z nim relację biznesową, to większość obowiązków spadnie na Ciebie.Wspólnik okaże się nieodpowiedzialny.

Szanse: Owszem, nawiązuj współprace, ale bardzo wnikliwie oceniaj kandydatów i składane przez nich oferty. Przynajmniej jedna będzie godna uwagi.  

Rada: Nawet jeśli nie dostrzegasz efektów, dalej rób swoje. Korzyści przyjdą później.  

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12      


Ogólna prognoza: Podejmować będziesz wiele biznesowych rozmów. Niektóre będą owocne i skutkować będą nowymi klientami. Przez 3 tygodnie sierpnia pracować będziesz intensywnie, a w drugiej połowie miesiąca zdecydujesz się na krótki urlop.

Zagrożenia: Przebiegła i wyjątkowo cwana kobieta będzie próbowała Cię namówić na wspólne działania. Niestety, jeśli zgodzisz się na tą współpracę, to wiele stracisz.  

Szanse: Życzliwy i pomocny Tobie mężczyzna służyć Ci będzie swoją radą. Jego bogate doświadczenie i ogromna wiedza merytoryczna okażą się niezwykle pomocne.  

Rada: Choć finansowo nie będzie wzrostu, to dostrzeżesz inne korzyści z włożonej pracy.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    


Ogólna prognoza: Pojawią się w Tobie wątpliwości, czy chcesz nadal zajmować się aktualnym biznesem. Rozważać będziesz przebranżowienie lub rozpoczęcie dodatkowej marki. Wnikać to będzie z potrzeby zapewnienia ciągłości finansowej i bezpieczeństwa zawodowego.

Zagrożenia: Możesz z końcem miesiąca dosłownie opaść z sił. Pracować będziesz więcej niż zwykle i organizm to odczuje. Nie zwracać będziesz na sygnały wysyłane przez organizm, przez co z końcem sierpnia możesz iść na przymusowe zwolnienie lekarskie.

Szanse: Wokół Ciebie mnożyć się będą inspiracje. Żadnej nie pozwolisz uciec.

Rada: Żyj szybko, ale nie zatracaj w pędzie o pieniądze zdrowego rozsądku.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Zwolnisz tempa, możliwe że na potrzeby urlopu. W firmie zajmiesz się sprawami organizacyjnymi i tym, co sprawia Ci najwięcej przyjemności. Niektóre wodniki prowadzić będą rekrutację, aby zatrudnić dodatkowego pracownika.

Zagrożenia: Trochę namiesza Ci w biznesie bliska kobieta, może przyjaciółka lub ktoś z rodziny. Jej rady nie będą trafne, gdyż mocno subiektywne.  

Szanse: Uda Ci się zrealizować marzenie. Pomoże Ci w tym mężczyzna, bardzo pozytywnie do Ciebie nastawiony. Będzie on chciał, abyś była szczęśliwa.  

Rada: Nie rób nic wbrew sobie. Przeciwnie: działaj tak, aby Tobie, a nie innym było dobrze.  

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: Przed Tobą bardzo zmienny i nieprzewidywalny miesiąc. Jednocześnie sierpień przyniesie Ci nowe wyzwania, ale i też wstrzymania niektórych spraw. Przygotuj się na dziwne niespodzianki, na które nie będziesz wiedziała jak reagować.

Zagrożenia: Będziesz miewała wiele nierozsądnych pomysłów, które będziesz chciała zbyt szybko wdrażać. Będzie to nieodpowiedzialne, jeśli podejmiesz ryzyko bez głębokich przemyśleń.

Szanse: Czeka Cię inspirujące spotkanie w innej części kraju. Dzięki niemu będziesz mogła nawiązać nowe kontakty biznesowe i rozwinąć skrzydła zawodowo.  

Rada: Bądź panią swojego życia, które kreujesz tylko Ty!

Horoskop przygotowała:

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koniecznie przeczytaj!
Zmęczona, sucha, napięta skóra. A może pełna wyprysków, wiotka, z…