Najlepsze szyciowe blogi wyłonione – SZYCIOWY BLOG ROKU 2015 – podsumowanie konkursu

 

Prawie 80 blogów stanęło do walki o tytuł SZYCIOWEGO BLOGU ROKU 2015. Blogi o modzie, szyciu, rękodziele i pokrewnych pasjach po raz kolejny okazały się być niezwykle popularne i mieć grono oddanych czytelników.

W konkursie organizowanym przez legendarną markę maszyn do szycia ŁUCZNIK mógł wziąć udział każdy właściciel bloga poświęconego szyciu, robótkom ręcznym lub innym pasjom związanym z modą (np. projektowaniem). – W tym roku przyjęliśmy 79 zgłoszeń zgodnych z regulaminem konkursu. Dominowały te zgłaszane w kategorii DIY (Do It Yourself), co pokazuje, że rodzimi blogerzy stawiają przede wszystkim na dzielenie się wiedzą i tworzenie treści poradnikowych oraz kursów. To świetny trend, który pozwala czytelnikom rozwijać swoje pasje bez wychodzenia z domu! –  mówi Patrycja Ziółkowska, Dyrektor Marketingu ASPA Electro.

SBR_2015_wyniki

Zwycięzców konkursu wybrało jury, w którego skład weszły blogerki-laureatki ubiegłorocznego konkursu: Joanna Wołyniec-Kmieć (www.thinkinggraphic.pl), Julia Marek (www.joulenka.pl) oraz Beata Przeorska (www.brummig.blox.pl), a także przedstawiciel marki Łucznik. Jury przyznało 9 nagród w trzech kategoriach: MODA, DIY i OSOBOWOŚĆ.

Główne nagrody przypadły w tym roku blogom: MYSELFDOROTAMGLEJ – w kategorii MODA, PRACOWNIA JAN LEŚNIAK – w kategorii DIY i ANTYWIESZAK – w kategorii OSOBOWOŚĆ. Jury przyznało także dwie dodatkowe nagrody w kategorii ODKRYCIE blogom MUMMY’S WORLD – KREATYWNIE NIE TYLKO DLA DZIECI i BĘBENEK I STOPKA.

Swojego faworyta wybrali także czytelnicy, którzy mogli głosować na stronie konkursu. zwycięzcą w kategorii WYBÓR INTERNAUTÓW został blog RYSOTKI.

Wszystkie wyniki są dostępne na stronie: www.szyciowyblogroku.pl/zwyciezcy-2015

Autorzy 3 zwycięskich oraz 9 wyróżnionych blogów otrzymają zaawansowane maszyny do szycia od organizatora konkursu – firmy ASPA Electro, zarządzającej marką ŁUCZNIK.

 

www.szyciowyblogroku.pl

 

ŁUCZNIK

ŁUCZNIK to legendarna polska marka, sięgająca swą tradycją początków XX wieku. W roku 2004 Grupa Kapitałowa ASPA – uzyskała licencję na używanie znaku towarowego „ŁUCZNIK”, a dwa lata później kupiła prawa do tej marki. Obecnie produkty marki ŁUCZNIK są dostępne w największych krajowych sieciach elektro i hipermarketach. Marka prowadzi również własny sklep online – www.galerialucznik.pl

Zgodnie z aktualnymi trendami na rynku, oferta produktów ŁUCZNIKA stale się poszerza i dostosowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Maszyny są nie tylko funkcjonalne, charakteryzują się także niebanalną linią wzorniczą. Strategia rozwoju marki zakłada kreowanie stylów i trendów w szyciu domowym, a współczesny ŁUCZNIK chce sprawić, by szyciowe hobby znów stało się modne. Konkurs SZYCIOWY BLOG ROKU jest jedną z inicjatyw realizujących tę strategię.

 

Share