Horoskop biznesowy na lipiec 2022

Horoskop biznesowy

Sprawdź, co gwiazdy mówią na temat twojej kariery i biznesu w nadchodzącym miesiącu. Czy jest to odpowiedni czas na inwestycję biznesową, budowanie nowego zespołu czy wprowadzenie nowego produktu? Czasami warto poczekać, lub zaufać losowi. Co miesiąc na początku miesiąca, będziemy publikować horoskop biznesowy dla każdego znaku zodiaku.

horoskop biznesowy

Baran 21.03-20.04                                                                         .

Ogólna prognoza: Podejmować będziesz nowe działania, ale często Twoja inicjatywa pozbawiona będzie wewnętrznego przekonania. Często zmagać się będziesz z wewnętrznymi wątpliwościami. Będziesz musiała nad nimi zapanować.

Zagrożenia: Mężczyzna spod znaku Barana, lwa lub Strzelca zaproponuje Ci dodatkowe zlecenie lub etat w swojej firmie. Pozornie korzystna oferta będzie tylko przynętą. Zastanów się, czy tego właśnie potrzebujesz.

Szanse: Jeśli posłuchasz swojego wewnętrznego głosu i kobiecej intuicji znajdziesz swoją drogę. Nie będziesz zagubiona we własnych myślach i sprzecznych emocjach.

Rada: Postaw na działanie i otwórz oczy na efekty.  

horoskop biznesowy

Byk 21.04-21.05      

Ogólna prognoza: Przed Tobą miesiąc nowych szans i możliwości. Będziesz miała okazję otworzyć drzwi, które wcześniej były zamknięte. Otwórz się na współprace z kobietami. Zwróć szczególną uwagę na przedsiębiorczynie prowadzące biznes z pasji.

Zagrożenia: Ktoś sprytny będzie chciał uśpić Twoją czujność i przekonać Cię do swoich pozornie uczciwych intencji. Zwróć uwagę, czy oferta, jaką otrzymasz nie jest zbyt atrakcyjna.  

Szanse: Nie ukrywaj przed światem swoich pomysłów. Prawdopodobnie będziesz miała okazję wdrożyć w życie nowy projekt. Pojawią się na niego fundusze lub wsparcie merytoryczne. Dzięki temu zaczniesz działać z rozmachem.

Rada: Jeśli czujesz, że potrzebujesz odpoczynku, to pozwól sobie na krótką przerwę.

horoskop biznesowy

Bliźnięta 22.05-21.06       

Ogólna prognoza: Na Twojej drodze pojawią się przeszkody, które mogą Cię chwilowo zablokować. Jeśli wykorzystasz swój spryt i doświadczenie życiowe, to pokonasz wszelkie trudności. W wielu sprawach będziesz musiała wykazywać się asertywnością.

Zagrożenia: Ktoś Cię oczaruje nierealnymi obietnicami. Jeśli dasz się złapać w słowną pułapkę i wejdziesz w niekorzystny dla siebie układ, to wiele stracisz.  

Szanse: Odezwie się do Ciebie dawny współpracownik lub kontrahent z propozycją współpracy.  

Rada: Odważnie otwórz się na zmiany, ale z zachowaniem pełnej ostrożności.  

horoskop biznesowy

Rak 22.06-22.07   

Ogólna prognoza: Zrobisz solidne porządki w swojej firmie. Możliwe nawet, że pożegnasz się z którymś z pracowników. Na jego miejsce zatrudnisz kogoś ze świeżą i inspirująca energią. Powrócisz też do pomysłu, który jakiś czas temu porzuciłaś.

Zagrożenia: Będziesz chciała przedłużyć sobie urlop. W tym miesiącu nie będzie to dobre posunięcie, gdyż obowiązki w firmie zaczną się piętrzyć, a sprawy mnożyć.  

Szanse: Twoja stara znajoma, która zawsze była dla Ciebie inspiracją wprowadzi na rynek nowy produkt. Ten ruch zmotywuje Cię do innego działania.

Rada: Bądź obowiązkowa i sumienna. To będzie Ci w lipcu potrzebne.  

horoskop biznesowy

Lew 23.07-22.08      

Ogólna prognoza: Błędne przekonania, uprzedzenia i kierowanie się stereotypami ograniczy Twoje działania. W konsekwencji będziesz miała mniej klientów, a nawet możesz popsuć swój PR. Bądź nowatorska i otwarta na odmienność.

Zagrożenia: Pamiętaj, że w biznesie nie należy kierować się emocjami. Jeśli nie przestrzegasz tej złotej zasady, wiele stracisz. I to już niebawem.

Szanse: Przyjrzyj się swoim błędom i bądź samokrytyczna. Wówczas na swoich niedociągnięciach dostrzeżesz szanse, których nie widziałaś wcześniej. Możesz zrobić coś inaczej.

Rada: Chwytaj każdą nadarzającą się okazję do rozwoju, bo ona będzie miała swoją wymierność.

horoskop biznesowy

Panna 23.08-22.09   

Ogólna prognoza: Powoli i ostrożnie zrobisz zdecydowany krok do przodu. Nauczona doświadczeniem nie rzucisz się na głęboką wodę, ale też dasz sobie szansę na wprowadzanie nowości do swojego biznesu. Chwilami pojawiać się będą czarne myśli i wątpliwości.

Zagrożenia: Przed Tobą bardzo zmienny pod względem finansów miesiąc. To wywoływać będzie w Tobie wątpliwości. Mogą pojawić się myśli o przebranżowieniu.  

Szanse: Przekonasz się, że Twoja konkurencja z inspiracją Cię obserwuje. Ta wiadomość Cię uskrzydli i doda motywacji. Bardziej w siebie uwierzysz.

Rada: Nie rezygnuj ze swoich marzeń i nie porzucaj działalności, w której jesteś ekspertem.

horoskop biznesowy

Waga 23.09-23.10    

Ogólna prognoza: Do obecnego profilu działalności dołożysz nowy kierunek. Będziesz chciała iść dwutorowo i budować dwie marki. Przekonasz się, że swoje doświadczenia możesz przełożyć na coś innego. Będziesz zmotywowana i pozytywnie podbudowana.  

Zagrożenia: Osoby z zewnątrz będą miały wpływ na Twoje samopoczucie. Twoja nadwrażliwość emocjonalna sprawi, że będziesz się każdą krytyką przejmowała.  

Szanse: Osoba, od której jakiś czas temu się odsunęłaś zatęskni za Tobą. W celu przekonania Cię do siebie złoży Ci atrakcyjną propozycję.  

Rada: Spójrz na świat inaczej, niż do tej pory.

horoskop biznesowy

Skorpion 24.10-22.11   

Ogólna prognoza: Coś z zewnętrz Cię zainspiruje. Dostrzeżesz nowe, niezaspokojone dotąd potrzeby swoich odbiorców. To będzie strzał w dziesiątkę, na którym sporo zarobisz. Długo nie będziesz się zastanawiała, gdyż wejdziesz w ten pomysł.

Zagrożenia: Popełnisz ponownie ten sam błąd, który kiedyś już Cię wiele kosztował. Wszystko dlatego, że kierowana emocjami dasz się skusić na coś, co kiedyś nie wypaliło.  

Szanse: Tylko nowe pomysły i działania będą skuteczne i korzystne dla Ciebie w tym tygodniu. Nie patrz w przeszłość i nie dawaj kolejnych szans.

Rada: Działaj odważnie, ale ostrożnie. Ucz się nowych umiejętności i poszerzaj wiedzę.

horoskop biznesowy

Strzelec 23.11-21.12   

Ogólna prognoza: Nie będziesz osamotniona przez najbliższy miesiąc. W trudnych momentach, jak i w chwilach ciężkiej pracy będziesz mogła liczyć na swoich pracowników i przyjaciół. Dużo będziesz pracowała zespołowo, a mniej samodzielnie.

Zagrożenia: Warto, abyś odważyła się prosić o pomoc. Nie bądź przysłowiową Zosią Samosią, gdyż obowiązki i zadania biznesowe Cię przerosną.

Szanse: Swoje pomysły konsultuj z zaufanymi specjalistami. Któryś z nich da Ci wiele wartościowych wskazówek. Warto, abyś ostrożnie i sukcesywnie wdrażała je w życie. Wówczas szybko osiągniesz sukces.

Rada: Zawsze myśl pozytywnie i nie pozwól, aby drobnostki Cię niepokoiły.

horoskop biznesowy

Koziorożec 22.12-20.01    

Ogólna prognoza: Przed Tobą bardzo zmienny miesiąc. Wraz z kolejnym krokiem do przodu napotykać będziesz bariery. Tylko od Twojej odporności psychicznej będzie zależało, jak szybko pokonasz przeszkody. Los będzie Ci sprzyjał, ale i wystawiał na próbę.

Zagrożenia: Bardzo przebiegła i wyrachowana kobieta czeka tylko na Twój błąd, aby dzięki Tobie się wybić. Nie wchodź z nią w żadne układy.

Szanse: Otwórz się na nowe rynki. Szukaj nowych klientów drogami, które wcześniej nie brałaś pod uwagę. Dzięki temu zapewnisz sobie dodatkowe wpływy finansowe.

Rada: Działaj intuicyjnie i odważnie, ale ostrożnie. Nie ufaj każdemu, kto się do Ciebie zbliży.

horoskop biznesowy wodnik

Wodnik 21.01-20.02    

Ogólna prognoza: Wraz ze swoim zespołem odniesiesz jakiś sukces. Nie będzie to indywidualne zwycięstwo, ale zespołowe. Podziękuj i pogratuluj swoim pracownikom, aby poczuli się docenieni. Przekonasz się w tym miesiącu, na kim najbardziej możesz polegać.

Zagrożenia: Wypłyną na powierzchnię drobne niedociągnięcia i błędy, których w przeszłości nie naprawiłaś. Trzeba będzie się tym zająć w lipcu.

Szanse: Zaangażuj w nowy projekt wszystkich swoich pracowników. Oni chcą być docenieni i nagrodzeni. Przekonasz się, że to oni stanowią dla Ciebie trampoliną do sukcesów.

Rada: Okazuj swoim pracownikom emocje. Na bieżąco ich motywuj i nagradzaj.  

Ryby 21.02-20.03   

Ogólna prognoza: W tym miesiącu poczujesz spadek energii witalnej. Pojawi się kilka trudnych sytuacji, które obniżą Twoje samopoczucie. Możesz obserwować u siebie spadek motywacji i niechęć do podejmowania nowych zadań.  

Zagrożenia: Jeśli poddasz się swoim emocjom i zaniedbasz swój biznes, to może on szybko podupadać. Ważne, abyś w porę pozbierała się psychicznie i zawalczyła o swoje zdrowie. Ono niestety będzie przekładać się na biznes.

Szanse: Mężczyzna z daleka złoży Ci ofertę współpracy. Warto, abyś uwierzyła w jego uczciwe intencje i przynajmniej rozważyła jego, ciekawą propozycję.

Rada: Nie pozwól, aby Twoja nadwrażliwość miała wpływ na biznes.

Horoskop przygotowała:

Horoskop biznesowy

Joanna Czerny- Wróżka Cesaria

Wróżka, zajmuje sie numerologią. Pomysłodawczyni, autorka i wydawca jedynej na świecie talii kart Tarota dla osób niewidomych i słabowidzących. www.wrozkacesaria.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wrozkacesaria

Share